rok 2020 - 90.000 zł
rok 2021 - 90.000 zł
rok 2022 - 100.000 zł

Podsumowanie MŚ juniorów Annemasse 2016

W dniach 4-11.07.2016r. swoją formę prezentowali juniorzy na Mistrzostwach Świata Juniorów w Annemasse we Francji. Reprezentowali nas: Zuzanna Rzepka, Kinga i Julia Małachowskie, Agata Retting, Kacper Wiśniewski i Marcin Łukowicz. Trenerem reprezentacji był Bartosz Smaruj.

Największym sukcesem był brązowy medal wywalczony przez Julię Małachowską z Delfinka Chodzież na dystansie 50m po powierzchni. Julia ustanowiła nowy Rekord Polski juniorek i seniorek - 18,25.

Zuzanna Rzepka rewelacyjnie popłynęła w eliminacjach na swoim koronnym dystansie 100m pod wodą  39,88 poprawiając Rekord Polski juniorek i seniorek. W finale z trochę gorszym czasem zajęła  5. miejsce. Zuzia zajęła również 5. miejsce na 100m pp i 7. na 50m pw.

Na 50m pp w finałach wystartowały obie siostry Małachowskie, Kinga zajęła 8. miejsce. Do finałów na 50bf załapali się również Kacper Wiśniewski i Marcin Łukowicz zajmując w nich 7. i 8. miejsce.

W sztafecie 4x100m dziewczęta zajęły 4. miejsce z nowy Rekordem Polski juniorek i seniorek  2:49,08 - niestety w tym roku wynik ten nie wystarczył do medalu.