rok 2020 - 90.000 zł
rok 2021 - 90.000 zł
rok 2022 - 100.000 zł

PE 2016 - podsumowanie

W dniach 05-06.11.2016r. na pływalni „Olimpijczyk” w Gliwicach odbył się Puchar Europy Juniorów w kategorii C i D w pływaniu w płetwach. Przyjechało 270 zawodników z 50 klubów z 13 państw.
Rewelacyjnie spisali się polscy zawodnicy zdobywając łącznie 31 medali – KS Nautilus Jastrzębie Zdrój 19 medali (9 złotych-6 srebrnych-4 brązowych), UKS Delfinek SP1 Chodzież (0-3-4), UKS Rekin Wrocław (1-2-0), UKS Manta Kościerzyna (0-0-2).

W punktacji klubowej wygrał klub z Saint-Petersburga przed Nautilusem Jastrzębie i Delfinkiem SP1 Chodzież. Multimedalistami byli: Balbina Sikora z Nautilusa Jastrzębie, która wygrała indywidualnie klasyfikację w kat. D dziewcząt, zdobywając 3 złote medale. Jej koleżanka klubowa Zuzanna Rzepka zdobyła 2 złote i 1 srebrny medal oraz poprawiła rekord Polski juniorek i seniorek na 100m po powierzchni z czasem 41,71. Błażej Gałkowski z Nautilusa oraz Oliwier Gawron zdobyli 1 złoty i 2 srebrne medale, Klaudia Gorys z Nautilusa 1 złoty i 1 srebrny medal, Krystian Albrecht z Nautilusa 1 srebrny i 2 brązowe medale, Laura Skóra z Delfinek 1 Chodzież 1 srebrny i 1 brązowy medal.
W sztafetach mieszanych 4x50 bf kat. C srebrne medale zdobyli zawodnicy z Nautilusa Jastrzębie: Krystian Albrecht , Rzepka Zuzanna, Gorys Klaudia i Gałkowski Błażej. Natomiast w młodszej kategorii D, złote medale wywalczyła sztafeta Nautilusa w składzie: Balbina Sikora, Pacyna Emilia, Dyrszka Hubert i Majda Łukasz. Sztafeta Nautilusa na 4x100 pp w kat. C wywalczyła złote medale w składzie: Krystian Albrecht , Rzepka Zuzanna, Gorys Klaudia i Gałkowski Błażej. W kategorii D brązowe medale zdobyli zawodnicy Delfinka 1 Chodzież: Kasprowicz, Jesiołowska, Skóra, Jesiołowski.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom medali i rekordów życiowych !!!