Get Adobe Flash player

Kadra

 

WYKAZ OSÓB POWOŁANYCH DO KADRY FINSWIMMING

NA ROK 2020

 

imię i nazwisko

kat.

klub

Jakub Pelaczyk

j

KS Nautilus Jastrzębie

Łukasz Majda

j

KS Nautilus Jastrzębie

Jolanta Siódmiak

j

Laguna 24 Toruń

Aleksandra Chmielewska

j

OSN Amfiprion Olecko

Natalia Hatalska

j

OSN Amfiprion Olecko

Kacper Popiołek

j

SwimLand Olsztyn

Jarosław Markiewicz

j

Tri -Sea Mewa Władysławowo

Inez Jesiołowska

j

UKS Delfinek  Chodzież

Kamil Pietras

j

UKS Delfinek  Chodzież

Oliwer Jesiołowski

j

UKS Delfinek Chodzież

Oskar Kasprowicz

j

UKS Delfinek Chodzież

Radosław Grabowski

j

UKS Delfinek Chodzież

Balbina Sikora

j

UKS Manta Kościerzyna

Damian Kutela

j

UKS Manta Kościerzyna

Julia Greń

j

UKS Manta Kościerzyna

Michał Koliński

j

UKS Manta Kościerzyna

Neli Wanta

j

UKS Manta Kościerzyna

Marcin Kłak

s

KP Płetwal Szczytno

Zuzanna Rzepka

s

KS Nautilus Jastrzębie

Amelia Pisarczyk

s

KS Nautilus Jastrzębie

Weronika Prentka

s

Laguna 24 Toruń

Michał Dramiński

s

OSN Amfiprion Olecko

Filip Drażba

s

OSN Amfiprion Olecko

Kacper Jurczak

s

OSN Amfiprion Olecko

Kinga Chodyna

s

OSN Amfiprion Olecko

Monika Chodyna

s

OSN Amfiprion Olecko

Paweł Masalski

s

OSN Amfiprion Olecko

Piotr Modzelewski

s

OSN Amfiprion Olecko

Wiktoria Szeluga

s

SwimLand Olsztyn

Katarzyna Truszczyńska- Gzyl

s

Tri -Sea Mewa Władysławowo

Mateusz Szurmiej

s

Tri -Sea Mewa Władysławowo

Agata Struck

s

UKS Delfin Jastarnia

Julia Klonowska

s

UKS Delfinek  Chodzież

Kinga Małachowska

s

UKS Delfinek  Chodzież

Marta Humerczyk

s

UKS Delfinek  Chodzież

Natalia Bartczak

s

UKS Delfinek  Chodzież

Filip Nowak

s

UKS Delfinek  Chodzież

Sylwana Piechocka

s

UKS Delfinek  Chodzież

Julia Małachowska

s

UKS Delfinek Chodzież

Marcin Łukowicz

s

UKS Manta Kościerzyna

Szymon Kropidłowski

s

UKS Manta Kościerzyna

 

 

 


  

 

 

 

 


 

WYKAZ OSÓB, KTÓRE OSIĄGNĘŁY LIMITY DO KADRY FINSWIMMING

NA ROK 2019 
(powołania do KADRY zostaną ogłoszone podczas KPP w Olsztynie)

 

JUNIORZY

Lp nazwisko i imię rok urodzenia klub
1 Bartczak Natalia 2002 UKS Delfinek Sp1 Chodzież
2 Greń Julia 2004 UKS Manta Kościerzyna
3 Hatalska Natalia 2003 OSN Amfiprion Olecko
4 Humerczyk Marta 2002 UKS Delfinek Sp1 Chodzież
5 Piechocka Sylwana 2002 UKS Delfinek Sp1 Chodzież
6 Sikora Balbina  2004 KS Nautilus Jastrzębie
7 Wanta Neli 2003 UKS Manta Kościerzyna
8 Drażba Filip 2002 OSN Amfiprion Olecko
9 Kropidłowski Szymon 2002 UKS Manta Kościerzyna
10 Markiewicz Jarosław 2005 Tri -Sea Mewa Władysławowo
11 Masalski Paweł 2002 OSN Amfiprion Olecko
12 Modzelewski Piotr 2002 OSN Amfiprion Olecko
13 Sałata Adam 2002 UKS Delfinek Sp1 Chodzież

 

SENIORZY

1 Chodyna Kinga 2000 OSN Amfiprion Olecko
2 Małachowska Julia 1999 UKS Delfinek Sp1 Chodzież
3 Małachowska Kinga 1999 UKS Delfinek Sp1 Chodzież
4 Pisarczyk Amelia 1998 KS Nautilus Jastrzębie
5 Prentka Weronika 1997 Laguna 24 Toruń
6 Rzepka Zuzanna 2001 KS Nautilus Jastrzębie
7 Struck Agata 1995 UKS Delfin Jastarnia
8 Szeluga Wiktoria 2001 Swimland Olsztyn
9 Truszczyńska-Gzyl Katarzyna 1990 Tri -Sea Mewa Władysławowo
10 Dramiński Michał 1999 OSN Amfiprion Olecko
11 Gakowski Błażej 2001 Tryton Olecko
12 Łukowicz Marcin 2000 UKS Manta Kościerzyna
13 Nowak Filip 1997 UKS Delfinek Sp1 Chodzież
14 Szurmiej Mateusz 1985 Tri -Sea Mewa Władysławowo