rok 2020 - 90.000 zł
rok 2021 - 90.000 zł
rok 2022 - 100.000 zł

PUCHAR ŚWIATA OLSZTYN - podsumowanie

W dniach 22-23.04.2017r. na pływalni olimpijskiej Aquasfera w Olsztynie odbyła się III Runda Klubowego Pucharu Świata w pływaniu w płetawach, w której udział wzięło 366 zawodników z 16 państw i 70 klubów. Organizatorem był Polski Związek Płetwonurkowania.
Komplet złotych medali zdobył Marcin Łukowicz z Manty Kościerzyna startując na 50 bf (0:19,95), 100 bf (0:45,09), 200 bf (1:41,91). Marcin wygrał również klasyfikację generalną w kategorii junior.
Bardzo dobrze popłynęła Zuzanna Rzepka z klubu Nautilus Jastrzębie, która zwyciężyła na 100 pw (0:39,85), na 100pp (0:42,05) była II i 50 pw (0:17,81) III. Ponadto jej czas na 100 pw to nowy rekord Polski w juniorkach i seniorkach!!!
Srebrne medale zdobyli Mateusz Szurmiej z klubu Meduza Toruń na 400 pw (2:59,40) oraz Weronika Prentka z Delfinka SP1 Chodzież na 400 bf (4:00,73).
III miejsce zajął Błażej Gałkowski z Trytona Olecko na 50 pp (0:17,66). Również seniorska sztafeta Delfinka SP1 Chodzież na 4x100 pp w składzie Kinga Małachowska, Weronika Pretnka, Agata Rettig i Julia Małachowska uplasowała się na trzecim miejscu podium.
W klasyfikacji generalnej klubów UKS Delfinek SP1 Chodzież sklasyfikowany został na rewelacyjnym III miejscu!

W dniach 24-25.04.2017r. odbyły się 4-te Uniwersyteckie Mistrzostwa, w których brały udział 33 uniwersytety z 12 państw, m.in. Kolumbii, Korei, Japonii, Meksyku, Węgier, Grecji i Turcji.
Najlepiej wypadła nasza reprezentantka Weronika Prentka, która zdobyła złoto na 200 bf, srebro na 100 bf i brąz na 50 bf. Miejsca finałowe zajęli: Agata Struck, Mateusz Michalski oraz Rafał Żelechowski.