Get Adobe Flash player

        

SPEARFISHING

Nasza reprezentacja łowców podwodnych wzięła udział zawodach w Norwegii ,w dalekim Kristiansundzie, gdzie rozgrywano dwudniowe zmagania o puchar tego miasta. Komisja Łowiectwa Podwodnego wytypowała sześciu kadrowiczów, którzy utworzyli dwie reprezentacje.

W pierwszej znaleźli się Jacek Dykta z Barakudy Stargard Szcz.,Maciek Jaworski i Jacek Malinowski z Maresa Koszalin natomiast w drugiej Bogusław Marczak z kołobrzeskiego Trytona ,Krzysztof Cybulski i  z Stowarzyszenia Spearfishing Poland oraz Jan Więcławski z koszalińskiego Maresa. Poza kadrą wystartował aktualny Mistrz Polski Tomek Chmielewski.

Po dwudniowych zmaganiach wygrali Norwegowie,na drugim miejscu druga reprezentacja Norwegii na trzecim podium stanęła reprezentacja Anglii.Tuz za podium,na czwartym miejscu Polacy. Indywidualnie pierwsze i drugi miejsce zawodnicy norwescy,trzeci Anglik ale na czwartym miejscu debiutant Tomek Chmielewski.Reprezentanci naszego kraju uplasowali się na nast.pozycjach:

 7. Jacek Dykta

 9. Jacek Malinowski

16.Buguslaw Marczak

18.Maciek Jaworski

19.Krzysztof Cybulski

21.Jan Więcławski

   Największą rybę zawodów ustrzelił Jacek Dykta co zostało przyjęte z dużym uznaniem i aplauzem wszystkich łowców. Gratulujemy!

 Tomek Chmielewski po pierwszym dniu zawodów