Get Adobe Flash player

PZPn korzysta z dofinansowania zadań
przez Ministerstwo Sportu i Turystyki:

rok 2020 - 90.000 zł
rok 2021 - 90.000 zł
rok 2022 - 100.000 zł

Turniej Hokeja Podwodnego - Aqua Battle, Trzebnica 2014

Jeszcze niedawno zarówno Trzebnica jak i hokej podwodny były mało znane w środowisku podwodniaków. Trzebnica jest pięknie położonym miasteczkiem, w otoczeniu wzgórz i lasów, mocno osadzonym w historii Dolnego Śląska, mogącym poszczycić się nowoczesnym Parkiem Wodnym oraz wieloma atrakcjami skierowanymi dla ludzi aktywnych.

 b_343_90_16777215_00_images_aktualnosci_aqua_battle.jpg

Gmina o niezwykle pro sportowym charakterze, jest całkowicie otwarta na wszelkie inicjatywy związane z aktywnością fizyczną. Dzięki takiemu nastawieniu, wsparciu władz gminy oraz zapałowi członków KHP Hydra, trzy lata temu udało się zorganizować pierwszy w Polsce turniej hokeja podwodnego - Aqua Battle.

Nazwa ta mocno zakorzeniła się w kalendarzu turniejowym. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wielu ludzi, z roku na rok impreza powiększa się, goszcząc coraz więcej fanów oraz zawodników hokeja podwodnego z całej Polski.

W tym roku mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich kibiców oraz osoby zainteresowane tą ciągle jeszcze egzotyczną w naszym kraju dyscypliną sportu do Trzebnickiego Parku Wodnego "Zdrój" na trzecią już edycję Aqua Battle Trzebnica 2014, która odbędzie się już 21 czerwca.

W czasie turnieju przewidujemy szereg dodatkowych atrakcji oraz tradycyjną już podwodną transmisję wideo. Jesteśmy przekonani, że w tym dniu każdy kto odwiedzi niezwykle gościnne miasteczko, jakim z pewnością jest Trzebnica, będzie miał okazję do wspaniałej zabawy.

Przy okazji pierwszego dnia otwarcia basenu zewnętrznego planujemy mini targi i pokazy organizacji oraz firm związanych z aktywnością w wodzie. Jeśli planujesz odbyć szkolenie nurkowe, szukasz ciekawego sportu dla siebie lub swojego dziecka, planujesz wakacyjny urlop lub chcesz spróbować swoich sił w nurkowaniu, koniecznie odwiedź nasza imprezę!.

Więcej informacji dotyczących całej imprezy znajdziecie na stronie internetowej turnieju Aqua Battle 2014

Z serdecznym pozdrowieniem.
Bartosz Morawiec Prezes KHP Hydra