Get Adobe Flash player

        

III Runda KPP - Chodzież

REGULAMIN ZAWODÓW

W dniach 9 i 10 maja br., w Chodzieży, odbyła się III Runda Klubowego Pucharu Polski w Pływaniu w Płetwach  zorganizowana przez UKS Delfinek 1 Chodzież. Do Chodzieży przyjechało 160 zawodników z 11 polskich klubów, takich jak O/PTTK Marynarki Wojennej Flota Gdynia, Toruńczyk, Toruń, W.M. Bars Gorzów Wlkp., WKS Poznań, Laguna 24 Toruń, KS Nautilus Jastrzębie Zdrój, Rekin Wrocław, Delfin Jastarnia czy Manta Kościerzyna. Przez dwa rywalizowano o oryginalne porcelanowe medale oraz ufundowane przez sponsorów nagrody i puchary dla najlepszych zawodników z każdej kategorii wiekowej.  Do najlepszych zawodników III rundy należeli: Inez Jesiołowska (UKS Delfinek 1 Chodzież) i Filip Giba (KS Nautilus Jastrzębie Zdrój) z gr. E, Sylwana Piechocka (UKS Delfinek 1 Chodzież)  i Krystian Albrecht (KS Nautilus Jastrzębie Zdrój) z gr. D, Zuzanna Rzepka (KS Nautilus Jastrzębie Zdrój) i Kacper Wiśniewski (UKS Delfinek 1 Chodzież) z gr. C, Kinga Małachowska (UKS Delfinek 1 Chodzież) i Waldemar Krakowiak (WKS Poznań) z gr. B, Weronika Prentka (UKS Delfinek 1 Chodzież) i Jakub Dyrszka (KS Nautilus Jastrzębie Zdrój) wśród seniorów. W konkurencji dodatkowej na 800 m pp o Puchar Burmistrza Miasta Chodzieży wśród mężczyzn, z bardzo dobrym czasem 7:01,08 zwyciężył Waldemar Krakowiak z WKS Poznań, a wśród kobiet pierwsze miejsce wywalczyła Agata Struck z Delfina Jastarnia.

W klasyfikacji generalnej chodzieska drużyna została sklasyfikowana po raz drugi z rzędu na najwyższej pozycji, na drugim miejscu KS  Laguna 24 Toruń i na trzecim stopniu podium ulokował się KS Nautilus Jastrzębie Zdrój.

 Dziękujemy  Burmistrz Miasta Chodzieży Jackowi Gurszowi, Gminie Chodzież  i Wójt Pani Kamili Szejner i wszystkim firmom, które udzieliły niezbędnego wsparcia organizatorom zawodów.