rok 2020 - 90.000 zł
rok 2021 - 90.000 zł
rok 2022 - 100.000 zł

Puchar Świata i zawody Uniwersyteckie OLSZTYN 2015

W IV Rundzie Klubowego Pucharu Świata w Finswimmingu wzięło udział ponad 140 zawodników z 30 klubów i 7 krajów. Polscy zawodnicy zgarnęli worek medali zarówno w kategoriach juniorskich i seniorskich. Wszystkim zawodnikom gratulujemy !!!
Klubowa klasyfikacja generalna wyglądała następująco:
I miejsce Laguna 24 Toruń
II miejsce Delfinek 1 Chodzież
III miejsce DOSAAF Belarus.
Limit do reprezentacji juniorów na dystansie 200m bf z czasem 1:42,84 uzyskał zawodnik klubu WKS Poznań - Waldemar Krakowiak.

W dniach 13-14.04.2014 odbyły się II Akademickie Mistrzostwa CMAS w pływaniu w płetwach, w których startowali studenci z 14 krajów. Katarzyna Truszczyńska z klubu Toruńczyk Toruń oraz jej koleżanka z gdańskiego AWFu Agata Struck (klub Delfin Jastarnia) wywalczyły miejsca na podium. Kasia srebro na 800m pp i dwa brązowe medale na 400mpp i 200m pp. Agata zdobyła brąz na 100m pp. Bartosz Kempa dwukrotnie zakwalifikował się do finału zajmując dwa razy 7. miejsce na 100 i 200m bf. Tomasz Krzyśpiak wywalczył 8. miejsce w finale na 50 m pw. Gratulujemy!