Get Adobe Flash player

Rekordy

Aktualne oficjalne rekordy Polski
Ostatnia aktualizacja: 11-12-2017

Kategoria E chłopców

Konk.

Czas

Nazwisko i imię

Rocz.

Klub

Data

Miejsce

PW25 

00:09.41 

PILAWSKI MICHAŁ

2000 

Wielkopolski Klub Sportowy Poznań

2011-11-06 

Świętochłowice 

PP50 

00:22.48 

PILAWSKI MICHAŁ

2000 

Wielkopolski Klub Sportowy Poznań

2011-11-06 

Świętochłowice 

PP100 

00:49.88 

MAJEWSKI WOJCIECH

1990 

UKS Laguna Toruń 

2001-11 

Gdynia 

PP200 

01:50.57 

MAJEWSKI WOJCIECH

1990 

UKS Laguna Toruń 

2001-12 

Toruń 

PP400 

04:01.14 

GOLIŃSKI PATRYK

1997 

TORUŃCZYK Toruń 

2008-10-25 

Poznań 

PP100D 

01:00.85 

ŚWIERZB DARIUSZ

1989 

WKS FLOTA Gdynia 

2000-05 

Gdańsk 

BF50 

00:24.02

MARKIEWICZ JAROSŁAW

 2005

UKS Delfin Jastarnia

2016-11

Kościerzyna

BF100 

00:56.05 

KROPIDŁOWSKI SZYMON

2002 

UKS PCM MANTA Kościerzyna

2013-11-16 

Kościerzyna 

BF200 

02:05.88

ŻENDA WIKTOR

 2005

OSN AMFIPRION Olecko

2016-11

Kościerzyna

BF400 

04:48.13

WITKOWSKI ANTONI

 2006

OSN AMFIPRION Olecko

2017-06

Chodzież

PP4X50 

01:44.87 

SZTAFETA NAUTILUSA

 

KDP NAUTILUS Jastrzębie Zdrój 

2005-05 

Toruń 

PP4X100 

03:53.78 

SZTAFETA NAUTILUSA

 

KDP NAUTILUS Jastrzębie Zdrój 

2005-05 

Toruń 

Kategoria E dziewcząt

Konk.

Czas

Nazwisko i imie

Rocz.

Klub

Data

Miejsce

PW25 

00:10.25

SIKORA BALBINA

2004

KS Nautilus Jastrzębie-Zdrój

2015-11

Jastrzębie-Zdrój

PP50 

00:23.05

JESIOŁOWSKA INEZ

2004

Delfinek SP1 Chodzież

2015-11

Jastrzębie-Zdrój

PP100 

00:51.62 

ŁOTECKA ALEKSANDRA

2000 

KS Nautilus 
Jastrzębie-Zdrój

2011-06-05 

Gliwice 

PP200 

01:56.30

JESIOŁOWSKA INEZ

2004

Delfinek SP1 Chodzież

2015-11

Jastrzębie-Zdrój 

PP400 

04:11.83 

POLAK JUSTYNA

1992 

WKS FLOTA Gdynia 

2003-11 

Toruń 

PP100D 

01:00.97 

POLAK JUSTYNA

1992 

WKS FLOTA Gdynia 

2003-06 

Gdynia 

BF50 

00:24.80 

ŁOTECKA ALEKSANDRA

2000 

KS Nautilus 
Jastrzębie-Zdrój

2011-11-05 

Świętochłowice 

BF100 

00:54.40

SIKORA BALBINA

2004

KS Nautilus
Jastrzębie-Zdrój

2015-11

Jastrzębie-Zdrój

BF200 

02:03.60

CHMIELEWSKA ALEKSANDRA

2006

OSN AMFIPRION Olecko

2017-11 

Jastrzębie-Zdrój

BF400 

04:43.27

CHMIELEWSKA ALEKSANDRA

2006

OSN AMFIPRION Olecko

2017-06

Chodzież

PP4X50 

01:34.65 

SZTAFETA DZIEWCZĄT E

2000 

LAGUNA 24 Toruń 

2010-06-05 

Kościerzyna 

PP4X100 

03:59.91 

SZTAFETA NAUTILUSA

 

KDP NAUTILUS Jastrzębie Zdrój 

2005-05 

Toruń 

Kategoria D chłopców

Konk.

Czas

Nazwisko i imie

Rocz.

Klub

Data

Miejsce

PW25 

00:08.35

OSKAR KASPROWICZ

2004

UKS DELFINEK
Chodzież

2017-11 

Toruń

PW100 

00:43.21 

PILAWSKI MICHAŁ

2000 

Termy Maltańskie & Fregata Swi 

2013-06-21 

Olsztyn 

PW400 

03:52.75 

PILAWSKI MICHAŁ

2000 

Termy Maltańskie & Fregata Swi 

2013-06-21 

Olsztyn 

PP50 

00:18.06 

MAJEWSKI WOJCIECH

1990 

UKS Laguna Toruń 

2003-11 

Toruń 

PP100 

00:40.84 

MAJEWSKI WOJCIECH

1990 

UKS Laguna Toruń 

2003-11 

Toruń 

PP200 

01:31.34 

WINIARSKI ADRIAN

1992 

KDP NAUTILUS Jastrzębie Zdrój 

2005-12-10 

Gdańsk 

PP400 

03:20.75 

MAJEWSKI WOJCIECH

1990 

UKS Laguna Toruń 

2003-11 

Toruń 

PP800 

07:27.90 

MAJEWSKI WOJCIECH

1990 

UKS Laguna Toruń 

2003-05 

Kaposvar 

BF50 

00:21.55 

FALBOGOWSKI MACIEJ

1999 

WKS Poznań 

2012-11-24 

Jastrzębie-Zdrój 

BF100 

00:49.47 

MODRZYŃSKI MACIEJ

2000 

LAGUNA 24 Toruń 

2013-10-19 

Toruń 

BF200 

01:49.30

KASPROWICZ OSKAR

2004

DELFINEK Chodzież 

2017-11 

Jastrzębie-Zdrój  

BF400 

04:19.45

KASPROWICZ OSKAR

 2004

DELFINEK Chodzież 

2017-11

Gliwice

PP4X50 

01:25.24

GRANAT, MAJDA, DYRSZKA, ALBRECHT

 

KS Nautilus
Jastrzębie-Zdrój

2015.11

Jastrzębie-Zdrój

PP4X100 

03:14.06 

SZTAFETA REKINA

 

UKS REKIN Wrocław 

1998 

Chodzież 

PP4X200 

07:35.12 

SZTAFETA NAUTILUSA

 

KDP NAUTILUS Jastrzębie Zdrój 

2000 

Stargard Szczeciński 

BF4X50

01:38.98

KASPROWICZ, GRABOWSKI, PIETRAS, JESIOŁOWSKI

 

UKS DELFINEK
Chodzież

2016

Kościerzyna

BF4X100

4:00.74

MITIN, WITKOWSKI, SZMYT, ŻENDA

 

OSN AMFIPRION
Olecko

2016

Olecko

Kategoria D dziewcząt

Konk.

Czas

Nazwisko i imie

Rocz.

Klub

Data

Miejsce

PW25 

00:09.26 

PRENTKA WERONIKA

1997 

WKS Poznań 

2010-10-16 

Oborniki 

PW100 

00:45.62

RZEPKA ZUZANNA

2001

KS NAUTILUS Jastrzębie Zdrój

2014-10

Olsztyn

PW400 

04:20.10 

MADEJ SYLWIA

1985 

KDP NAUTILUS Jastrzębie Zdrój 

1998 

Wrocław 

PP50 

00:20.42 

RZEPKA ZUZANNA

2001

KS NAUTILUS Jastrzębie Zdrój 

2014-11 

Kościerzyna 

PP100 

00:44.82 

RZEPKA ZUZANNA

2001

KS NAUTILUS Jastrzębie Zdrój

2014-11 

Jastrzębie Zdrój

PP200 

01:43.48 

PRENTKA WERONIKA

1997 

WKS Poznań 

2010-06-05 

Kościerzyna 

PP400 

03:49.19

RZEPKA ZUZANNA

2001

KS NAUTILUS Jastrzębie Zdrój

2014-05

Olsztyn

PP800 

07:55.26

RZEPKA ZUZANNA

2001 

KS NAUTILUS Jastrzębie Zdrój

2014-10

Olsztyn

BF50 

00:22.48 

KLONOWSKA JULIA

2000 

UKS DELFINEK Chodzież 

2013-11-16 

Kościerzyna 

BF100 

00:49.28 

KLONOWSKA JULIA

2000 

UKS DELFINEK Chodzież 

2013-11-16 

Kościerzyna 

BF200 

01:50.61 

KLONOWSKA JULIA

2000 

UKS DELFINEK Chodzież 

2013-11-16 

Kościerzyna 

BF400 

04:14.78

SIKORA BALBINA

2004

KS NAUTILUS
Jastrzębie-Zdrój

2017-06

Gliwice

PP4X50 

01:28.90 

SZTAFETA DZIEWCZĄT

2000 

LAGUNA 24 Toruń 

2012-06-15 

Kościerzyna 

PP4X100 

03:20.89

Jesiołowska , Humerczyk, Bartczak,   Piechocka

2002

UKS DELFINEK Chodzież

2015-11

Jastrzębie-Zdrój

PP4X200 

08:31.44 

SZTAFETA REKINA

 

UKS REKIN Wrocław 

2000 

Stargard Szczeciński

BF4X50

01:42.07

Kiliszewska, Gorys,
Oszkiel, Pacyna

 

KS NAUTILUS Jastrzębie-Zdrój

2017-11

Jastrzębie-Zdrój

BF4X100

04:10.31

SAŁATA, , SERAFIN, SKÓRA, JESIOŁOWSKA

 

UKS DELFINEK Chodzież

2016

Olecko

Kategoria C chłopców

Konk.

Czas

Nazwisko i imie

Rocz.

Klub

Data

Miejsce

PW50 

00:15.47 

MAJEWSKI WOJCIECH

1990 

UKS Laguna Toruń 

2005-08 

Ostrowiec Świętokrzyski 

PW100 

00:34.91 

MAJEWSKI WOJCIECH

1990 

UKS Laguna Toruń 

2005-06 

Ostrowiec Świętokrzyski 

PW400 

02:59.47 

MAJEWSKI WOJCIECH

1990 

UKS Laguna Toruń 

2005-08 

Ostrowiec Świętokrzyski 

PW800 

07:24.51 

LIPKA WOJCIECH

1984 

UKS REKIN Wrocław 

1998 

Pescara, ITA

PP50 

00:16.61 

MAJEWSKI WOJCIECH

1990 

UKS Laguna Toruń 

2005-10 

Toruń 

PP100 

00:38.19 

PIECHOWIAK JAKUB

1991 

KS LAGUNA 24 Toruń 

2006-12-16 

Gdańsk 

PP200 

01:28.26 

WINIARSKI ADRIAN

1992 

KDP NAUTILUS Jastrzębie 

2007-03-24 

Toruń 

PP400 

03:12.03 

WINIARSKI ADRIAN

1992 

KDP NAUTILUS Jastrzębie 

2007-08-03 

Bari, ITA

PP800 

06:43.05 

WINIARSKI ADRIAN

1992 

KDP NAUTILUS Jastrzębie 

2007-08-03 

Bari, ITA

PP1500 

13:31.39 

WINIARSKI ADRIAN

1992 

KDP NAUTILUS Jastrzębie 

2007-07-07 

Ostrowiec Świętokrzyski 

BF50 

00:20.11

MASALSKI PAWEŁ

2002

AMFIPRION
Olecko 

2017-11 

Jastrzębie-Zdrój 

BF100 

00:44.87 

KRAKOWIAK WALDEMAR

1998 

UTMiFS Poznań 

2013-10-12 

Poznań/sztaf. 

BF200 

01:40.72 

KRAKOWIAK WALDEMAR

1998 

TMiFS Poznań 

2013-11-16 

Kościerzyna 

BF400 

03:49.36

 
MASALSKI PAWEŁ

2002

AMFIPRION
Olecko

 
   2017-11

Gliwice

PP4X50 

01:28.99 

SZTAFETA LAGUNY

 

UKS Laguna Toruń 

2003-06 

Toruń 

PP4X100 

02:52.54 

PIECH-MOSKA-PTUCH-PYZIK

1992 

KS LAGUNA 24 Toruń 

2006-11-04 

Gdynia 

PP4X200 

06:31.65 

PIECH-KIER-MOSK-PYZIK

1991 

KS LAGUNA 24 Toruń 

2006-12-16 

Gdańsk 

Kategoria C dziewcząt

Konk.

Czas

Nazwisko i imie

Rocz.

Klub

Data

Miejsce

PW50 

00:17.58

RZEPKA ZUZANNA

2001

KS NAUTILUS Jastrzębie-Zdrój

2016.03

Lignano. ITA

PW100 

00:39.88

RZEPKA ZUZANNA

2001

KS NAUTILUS Jastrzębie-Zdrój

2016-07

Annemasse, FRA

PW400 

03:36.55

RZEPKA ZUZANNA

2001

KS NAUTILUS Jastrzębie-Zdrój 

2016-02

Eger, HUN

PW800 

08:11.48 

STACHOWIAK AGNIESZKA

1998 

UKS REKIN SP50 Wrocław 

2013-06-21 

Olsztyn 

PP50 

00:19.05

RZEPKA ZUZANNA

2001

KS NAUTILUS Jastrzębie-Zdrój

2016-05

Chodzież

PP100 

00:41.71

RZEPKA ZUZANNA

2001

KS NAUTILUS Jastrzębie-Zdrój

2016-11

Gliwice

PP200 

01:36.63

RZEPKA ZUZANNA

2001

KS NAUTILUS Jastrzębie-Zdrój 

2016-11

Kościerzyna

PP400 

03:30.02 

TRUSZCZYŃSKA KATARZYNA

1990 

TORUŃCZYK Toruń 

2005-08 

Ostrowiec Świętokrzyski 

PP800 

07:17.83 

TRUSZCZYŃSKA KATARZYNA

1990 

TORUŃCZYK Toruń 

2005-08 

Ostrowiec Świętokrzyski 

PP1500 

14:54.37 

TRUSZCZYŃSKA KATARZYNA

1990 

TORUŃCZYK Toruń 

2005-06 

Ostrowiec Świętokrzyski 

BF50 

00:22.21 

PRENTKA WERONIKA

1997 

WKS Poznań 

2011-11-05 

Świętochłowice 

BF100 

00:48.43 

PRENTKA WERONIKA

1997 

WKS Poznań 

2012-06-15 

Kościerzyna 

BF200 

01:45.58 

PRENTKA WERONIKA

1997 

WKS Poznań 

2012-06-15 

Kościerzyna 

BF400

04:14.78

SIKORA BALBINA

2004

NAUTILUS Jastrzębie-Zdrój

2017-06

Gliwice

PP4X50 

01:25.70 

RETTIG AGATA-MAŁACHOWSKA JULIA-MAŁACHOWSKA KINGA-PISAREK KATARZYNA

1998 

UKS DELFINEK Chodzież 

2013-11-30 

Trzebnica 

BF4X100

03:34.16

KLONOWSKA JULIA MAŁACHOWSKA JULIA NOWAK JULIA MAŁACHOWSKA KINGA

 

UKS DELFINEK Chodzież

2014-05

Olsztyn

PP4X100 

03:05.14

MAŁACHOWSKA JULIA, NOWAK JULIA, RETTIG AGATA, MAŁACHOWSKA KINGA

1996 

UKS DELFINEK Chodzież 

2014-11 

Kościerzyna

PP4X200 

07:15.08 

SZTAFETA DZIEWCZĄT

1996 

LAGUNA Toruń 

2011-06-05 

Gliwice 

Kategoria B chłopców

Konk.

Czas

Nazwisko i imie

Rocz.

Klub

Data

Miejsce

PW50 

00:15.42 

MAJEWSKI WOJCIECH

1990 

KS LAGUNA 24 Toruń 

2007-07-07 

Ostrowiec Świętokrzyski 

PW100 

00:34.74 

MAJEWSKI WOJCIECH

1990 

KS LAGUNA 24 Toruń 

2007-08-03 

Bari, ITA

PW400 

02:54.51 

SZURMIEJ MATEUSZ

1985 

WKS FLOTA Gdynia 

2002-08 

Patra, GRE

PW800 

06:30.44 

MAJEWSKI WOJCIECH

1990 

KS LAGUNA 24 Toruń 

2006-07-28 

Moskwa, RUS

PP50 

00:16.37 

MAJEWSKI WOJCIECH

1990 

KS LAGUNA 24 Toruń 

2007-10-20 

Toruń 

PP100 

00:37.25 

MAJEWSKI WOJCIECH

1990 

KS LAGUNA 24 Toruń 

2007-07-07 

Ostrowiec Świętokrzyski 

PP200 

01:25.67 

MAJEWSKI WOJCIECH

1990 

KS LAGUNA 24 Toruń 

2006-12-16 

Gdańsk 

PP400 

03:12.03 

WINIARSKI ADRIAN

1992 

KDP NAUTILUS Jastrzębie 

2007-08-03 

Bari, ITA

PP800 

06:43.05 

WINIARSKI ADRIAN

1992 

KDP NAUTILUS Jastrzębie 

2007-08-03 

Bari, ITA

PP1500 

13:18.66 

MOSKAL MICHAŁ

1992 

KS LAGUNA 24
Toruń 

2008-07-03 

Neiva, COL

BF50 

00:19.25

ŁUKOWICZ MARCIN

2000

MANTA Kościerzyna

2017-11 

Jastrzębie-Zdrój

BF100 

00:43.19

ŁUKOWICZ MARCIN

2000

MANTA Kościerzyna

2017-10

Toruń

BF200 

01:37.76 

KARPISZ BARTOMIEJ

1993 

W.M.BARS GORZÓW 

2010-06-05 

Kościerzyna 

BF400 

03:49.36

MASALSKI PAWEŁ

 

AMFIPRION Olecko

2017-11

Gliwice

PP4X100 

02:39.03 

PIECH-BIERĆ-WINIAR-MAJEW

1990 

KS LAGUNA 24 Toruń 

2007-07-07 

Ostrowiec Świętokrzyski 

PP4X200 

05:58.82 

PIECH-BIERĆ-WINIAR-MAJEW

1990 

KS LAGUNA 24 Toruń 

2007-07-07 

Ostrowiec Świętokrzyski 

Kategoria B dziewcząt

Konk.

Czas

Nazwisko i imie

Rocz.

Klub

Data

Miejsce

PW50 

00:17.58

RZEPKA ZUZANNA

2001

KS Nautilus Jastrzębie-Zdrój 

2016.03

Lignano. ITA

PW100 

00:39.31

RZEPKA ZUZANNA

2001

KS Nautilus Jastrzębie-Zdrój

2017.08

Tomsk, RUS

PW400 

03:32.85 

HINZ NATALIE

1989 

KS LAGUNA 24 Toruń 

2006-07-28 

Moskwa, RUS

PW800 

07:42.42 

HINZ NATALIE

1989 

UKS LAGUNA Toruń 

2005-08 

Ostrowiec Świętokrzyski 

PP50 

00:18.25

MAŁACHOWSKA JULIA

1999

DELFINEK SP1 Chodzież

2016-07

Annemasse, FRA

PP100 

00:40.79

MAŁACHOWSKA JULIA

1999

DELFINEK SP1 Chodzież 

2016-11

Kościerzyna

PP200 

01:34.64 

ROGALSKA SANDRA

1993 

NEPTUN Gdańsk 

2010-07-06 

Palma de Mallorca, ESP

PP400 

03:24.91 

TRUSZCZYŃSKA KATARZYNA

1990 

TORUŃCZYK Toruń 

2007-08-03 

Bari, ITA

PP800 

07:10.30 

TRUSZCZYŃSKA KATARZYNA

1990 

TORUŃCZYK Toruń 

2007-08-03 

Bari, ITA

PP1500 

14:26.67 

TRUSZCZYŃSKA KATARZYNA

1990 

TORUŃCZYK Toruń 

2006-06-09 

Gorzów Wielkopolski 

BF50 

00:22.17

PRENTKA WERONIKA

1997 

CITI ZEN Poznań 

2014-11 

Kościerzyna

BF100 

00:48.43 

PRENTKA WERONIKA

1997 

WKS Poznań 

2012-06-15 

Kościerzyna 

BF200 

01:45.58 

PRENTKA WERONIKA

1997 

WKS Poznań 

2012-06-15 

Kościerzyna 

BF400 

04:06.10

CHODYNA KINGA

 

AMFIPRION
Olecko

2017-11 

Gliwice

PP4X100 

02:49.08

MAŁACHOWSKA-RETTIG-RZEPKA-MAŁACHOWSKA

1999

Kadra Polski 

2016-07

Annemasse, FRA

PP4X200 

06:36.60 

ROGALSKA, POLAK, KEMPA,TRUSZCZYŃSKA

1990 

 Kadra Polski

2007-07-07 

Ostrowiec Świętokrzyski 

Kategoria A mężczyzn

Konk.

Czas

Nazwisko i imie

Rocz.

Klub

Data

Miejsce

PW50 

00:15.22 

SZURMIEJ MATEUSZ

1985 

TORUŃCZYK Toruń 

2013-08-09 

Kazań, RUS

PW100 

00:34.19 

POLAK ALEKSANDER

1975 

UKS REKIN Wrocław 

2001 

Eger, HUN

PW400 

02:50.13 

POLAK ALEKSANDER

1975 

UKS REKIN Wrocław 

2002-08 

Patra, GRE

PW800 

06:20.14 

POLAK ALEKSANDER

1975 

UKS REKIN Wrocław 

2004-10 

Szanghaj, CHN

PP50 

00:16.27 

SZURMIEJ MATEUSZ

1985 

TORUŃCZYK Toruń 

2011-11-06 

Świętochłowice 

PP100 

00:35.52

SZURMIEJ MATEUSZ

1985 

Toruńczyk Toruń 

2017-05

Władysławowo

PP200 

01:22.35 

SZURMIEJ MATEUSZ

1985 

TORUŃCZYK Toruń 

2013-03-23 

Kościerzyna 

PP400 

03:08.81 

DOROŻYŃSKI WOJCIECH

1978 

TORUŃCZYK Toruń 

2003-03 

Toruń 

PP800 

06:43.05 

WINIARSKI ADRIAN

1992 

KDP NAUTILUS Jastrzębie 

2007-08-03 

Bari, ITA

PP1500 

13:18.66 

MOSKAL MICHAŁ

1992 

LAGUNA 24 Toruń 

2008-07-03 

Neiva, COL

BF50 

00:19.21 

KEMPA BARTOSZ

1988 

UKS REKIN Wrocław 

2012-06-15 

Kościerzyna 

BF100 

00:42.71 

KARPISZ BARTŁOMIEJ

1993 

W.M.BARS Gorzów 

2011-03-20 

Jastrzębie-Zdrój

BF200 

01:36.98 

KARPISZ BARTŁOMIEJ

1993 

W.M. BARS GORZOW 

2012-06-15 

Kościerzyna 

BF400

03:44.42

KACZMARSKI MARCIN



UKS AURUS
Warszawa

2017-06

Gliwice

BF4x100

03:04,90

PIECHOWIAK, GÓRNY, ŁUKASZEWSKI, MICHALSKI

 

LAGUNA 24 Toruń

2012

Toruń

 

PP4x50

01:11.42

SMARUJ, NOWAK, BOJAŃSKI, WIŚNIEWSKI

 

Delfinek SP1 Chodzież

2016.05

Chodzież

PP4x100 

02:30.83

SZURMIEJ, LIPKA, NOWAK, GAŁKOWSKI, 

 

KADRA Polski

2017-07 

Wrocław

PP4x200 

05:51.17 

DOROŻYŃSKI WOJCIECH KURDEK MACIEJ          POLAK ALEKSANDER SZURMIEJ MATEUSZ

 

KADRA Polski 

2002-08 

Patra, GRE

Kategoria A kobiet

Konk.

Czas

Nazwisko i imie

Rocz.

Klub

Data

Miejsce

PW50 

00:17.44

MAŁACHOWSKA KINGA

1999

DELFINEK Chodzież

2017.07

Wrocław

PW100 

00:39.31

RZEPKA ZUZANNA

2001

KS Nautilus Jastrzębie-Zdrój

2017.08

Tomsk, RUS

PW400 

03:13.41 

TRUSZCZYŃSKA KATARZYNA

1990 

KS LAGUNA 24 Toruń 

2013-08-09 

Kazań, RUS

PW800 

06:45.96 

TRUSZCZYŃSKA KATARZYNA

1990 

KS LAGUNA 24 Toruń 

2013-08-09 

Kazań, RUS

PP50 

00:18.25

MAŁACHOWSKA JULIA 

1999

DELFINEK SP1 Chodzież

2016-07

Annemasse, FRA

PP100 

00:40.79

MAŁACHOWSKA JULIA

 1999

DELFINEK SP1 Chodzieżj

2016-11

Kościerzyna

PP200 

01:33.90

TRUSZCZYŃSKA KATARZYNA

1990

Toruńczyk
Toruń

2016-05

Chodzież

PP400 

03:22.60 

TRUSZCZYŃSKA KATARZYNA

1990 

TORUŃCZYK Toruń 

2011-08-02 

Hodmezovasarhely, HUN

PP800 

07:08.90 

TRUSZCZYŃSKA KATARZYNA

1990 

TORUŃCZYK Toruń 

2011-08-02 

Hodmezovasarhely, HUN

PP1500 

14:06.21

TRUSZCZYŃSKA KATARZYNA

1990 

TORUŃCZYK Toruń 

2015-06

Gliwice

BF50 

00:21.66

PRENTKA WERONIKA

1997 

DELFINEK SP1 Chodzież

2016-10

Kościerzyna

BF100 

00:47.27

PRENTKA WERONIKA

1997 

DELFINEK SP1 Chodzież

2017-05

Władysławowo

BF200 

01:45.15

PISARCZYK AMELIA

1998 

KS Nautilus Jastrzębie-Zdrój 

2017-11

Jastrzębie-Zdrój 

BF400

 04.02.00

 PRENTKA WERONIKA

 1997

CITYZEN
Poznań

 2017-06

 Gliwice

PP4X50

01:16.80

PIECHOCKA, BARTCZAK, MAŁACHOWSKA K, MAŁACHOWSKA J.

 

Delfinek SP1 Chodzież

2017-05

Jastrzębie-Zdrój

PP4X100 

02:46.30

MAŁACHOWSKA,STRUCK,
RZEPKA,MAŁACHOWSKA

 

Kadra Polski 

2017-07

Wrocław

PP4X200 

06:28.02

MAŁACHOWSKA,STRUCK,
RZEPKA,MAŁACHOWSKA

 

 Kadra Polski

2017-07 

Wrocław

BF4x50

1:29.83

PRENTKA, PIECHOCKA, MAŁACHOWSKA K, MAŁACHOWSKA J.

 

Delfinek SP1 Chodzież

2016-05

Chodzież

BF4x100

3:18.50

PRENTKA, PIECHOCKA, MAŁACHOWSKA K, MAŁACHOWSKA J.

 

Delfinek SP1 Chodzież

2016-11

Kościerzyna

 

Kategoria OPEN miksty

Konkurencja

Czas

Nazwisko           

Klub     

Data

Miejsce

PP4x100

2:44.71

Bartczak, Wiśniewski, Małachowska, Nowak 

UKS Delfinek SP1 Chodzież

2017-11

Jastrzębie-Zdrój

BF4x100

3:08.61

Prentka, Wiśniewski, Małachowska, Nowak

UKS Delfinek SP1 Chodzież

 2016-10

Toruń

Kategoria JUNIOR miksty

 Konkurencja

Czas

Nazwisko           

Klub     

Data

Miejsce

PP4x50

1:35.61

Kasprowicz, Jankowska, Sporycz, Jesiołowska

UKS Delfinek SP1 Chodzież

2017-10

Toruń

BF4x50

1:41.92

Kasprowicz, Sałata, Pietras, Jesiołowska

UKS Delfinek SP1 Chodzież

 2016-10

Toruń