Get Adobe Flash player

Zawodnicy

licencje zawodnicze 2017
(ver 17.02.2017)

L. NR IMIĘ NAZWISKO ur. KLUB
C 01235  Wiktoria Płazińska 2001 AMFIPRION
A 01372 Gabriela Biszewska 2005 AMFIPRION
B 01375  Natalia Hatalska 2003 AMFIPRION
B 01378  Paweł Masalski 2002 AMFIPRION
C 01379  Mateusz  Mitin 2001 AMFIPRION
A 01382 Filip  Szmyt 2004 AMFIPRION
C 01384  Marcela Wojciechowska 1998 AMFIPRION
C 01387  Dominik Franciszek Zawada 1997 AMFIPRION
A 01396 Ewa Łapucka 2004 AMFIPRION
A 01471 Wiktor Żenda 2005 AMFIPRION
B 01472 Dawid Mitin 2003 AMFIPRION
B 01520 Jakub Milewski 2001 AMFIPRION
B 01521 Piotr Modzelewski 2002 AMFIPRION
A 01524 Antoni Witkowski 2006 AMFIPRION
B 01539 Aleksandra Kaszkiel 2001 AMFIPRION
B 01540 Bartosz Biszewski 2001 AMFIPRION
A 01556 Oliwia Jarosz 2004 AMFIPRION
A 01557 Hubert Modzelewski 2006 AMFIPRION
A 01558 Rafał  Życzkowski 2006 AMFIPRION
A 01561 Ada Adamska 2006 AMFIPRION
A 01563 Tomasz Kaszkiel 2004 AMFIPRION
B 01564 Filip  Drażba 2004 AMFIPRION
A 01663 Aleksandra Chmielewska 2006 AMFIPRION
A 01782 Olga Gabruś 2004 AMFIPRION
A 01783 Julia Kuprewicz 2005 AMFIPRION
A  01046  Jakub  Grześkowiak 2000 BARS
A 01182 Anna Szymańska 1999 BARS
A 01289 Barbara Kołosowska 2000 BARS
A  01518  Jakub  Kuś 2001 BARS
A 01728 Jakub  Kopka 2001 BARS
B 00337 Bartosz Smaruj 1981 DELFINEK
B 00908 Filip Nowak 1997 DELFINEK
B 00916 Anna Czarnolewska 1997 DELFINEK
B 00919 Julia Małachowska 1999 DELFINEK
B 00920 Kinga Małachowska 1999 DELFINEK
B 00946 Kacper Wiśniewski 2000 DELFINEK
B 00981 Agata Rettig 2000 DELFINEK
B 01132 Julia Klonowska 2000 DELFINEK
B 01134 Maja Czarnolewska 2002 DELFINEK
B 01135 Julia Nowak 2001 DELFINEK
B 01210 Oliwier Jesiołowski 2003 DELFINEK
B 01253 Marta Humerczyk 2002 DELFINEK
B 01255 Sylwana Piechocka 2002 DELFINEK
B 01256 Adrian Małachowski 2002 DELFINEK
B 01257 Inez Jesiołowska 2004 DELFINEK
B 01258 Pola  Staszewska 2003 DELFINEK
B 01347 Miłosz Czarnolewski 2003 DELFINEK
B 01349 Filip Wiśniewski 2004 DELFINEK
B 01363 Adam Sałata 2002 DELFINEK
A 01675 Anita Jankowska 2006 DELFINEK
A 01676 Aleksander Sporysz 2006 DELFINEK
A 01739 Edgar Iwo  Grzesiak-Walczak 2006 DELFINEK
A 01740 Wiktor Gorkowski 2006 DELFINEK
A 01741 Eryk Piotrowski 2006 DELFINEK
B 01756 Natalia Bartczak 2002 DELFINEK
B 01757 Maria Dreger 2004 DELFINEK
B 01758 Anna Serafin 2005 DELFINEK
B 01759 Anna  Sałata 2005 DELFINEK
B 01760 Weronika Wolniewicz 2004 DELFINEK
B 01761 Oskar Kasprowicz 2004 DELFINEK
B 01762 Antonina Wolińska 2004 DELFINEK
B 01763 Julia Szejner 2004 DELFINEK
B 01764 Laura Skóra 2004 DELFINEK
B 01765 Piotr Banasiński 2004 DELFINEK
B 01766 Jan Białkowski 2005 DELFINEK
B 01767 Dominik Nojman 2004 DELFINEK
B 01768 Kamil Pietras 2005 DELFINEK
B 01769 Radosław Grabowski 2005 DELFINEK
B 01770 Maria Janka 2005 DELFINEK
B 01771 Wiktoria Janicka 2005 DELFINEK
B 01772 Wojciech Piłka 2005 DELFINEK
B 01773 Julia Żbikowska 2005 DELFINEK
B 01774 Michał Mendlik 2005 DELFINEK
A 01775 Maksymilian Mielke 2006 DELFINEK
A 01776 Sergiusz Szymkowiak 2006 DELFINEK
A 01777 Olga Strzepka 2007 DELFINEK
A 01778 Natalia Gembiak 2007 DELFINEK
A 01779 Aleksandra Bukowińska 2006 DELFINEK
B 00376 AGATA STRUCK 1995 DELFIN-J
B 00779 HELENA STRACHANOWSKA 1999 DELFIN-J
B 01055 MARTA GOSTKOWSKA 2001 DELFIN-J
B 01064 KATARZYNA MYSZKOWIAK 2001 DELFIN-J
B 01110 ROZALIA KONKEL 2002 DELFIN-J
A 01658 MATEUSZ SZCZEPANKIEWICZ 1996 DELFIN-J
C 01707 Weronika Włodarczyk 2003 DELFIN-W
D 01708 Kasper Pałka 2004 DELFIN-W
D 01709 Igor Kowalczyk 2005 DELFIN-W
D 01710 Hubert Kacprzyk 2005 DELFIN-W
D 01711 Bartosz Ciskowski 2005 DELFIN-W
C 01712 Wiktoria Saczko 2002 DELFIN-W
C 01713 Klaudia Necel 2002 DELFIN-W
E 01714 Maja Necel 2006 DELFIN-W
E 01715 Izabela Necel 2006 DELFIN-W
E 01716 Karol Markiewicz 2007 DELFIN-W
D 01717 Jarosław Markiewicz 2005 DELFIN-W
D 01718 Oscar Iżykowski 2005 DELFIN-W
D 01719 Oscar Margol 2005 DELFIN-W
D 01720 Dominik Chojnowski 2005 DELFIN-W
D 01721 Weronika Tusk 2005 DELFIN-W
E 01722 Natalia Bolda 2004 DELFIN-W
E 01723 Paula Katolik 2009 DELFIN-W
E 01724 Seweryn Ziemniak 2008 DELFIN-W
E 01725 Wojciech Kortas 2007 DELFIN-W
C 01726 Małgorzata Rusak 2002 DELFIN-W
C 01727 Anna Rusak 2002 DELFIN-W
B 00507 MICHALINA DEMSKA 1996 LAGUNA
A 00512 JOLANTA SIÓDMIAK 2007 LAGUNA
B 00547 WERONIKA KOZANKIEWICZ 1999 LAGUNA
B 00707 AGATA GRONOWSKA 2003 LAGUNA
B 00710 JAKUB PAUL 2002 LAGUNA
B 00848 MATEUSZ MICHALSKI 1996 LAGUNA
B 00848 AGATA JAGIELSKA 1999 LAGUNA
B 00861 KAROLINA SZPEJNA 2000 LAGUNA
A 00989 SZYMON SIÓDMIAK 2002 LAGUNA
B 00991 WOJCIECH WROTEK 2001 LAGUNA
A 01120 JAKUB GÓRNY 1996 LAGUNA
B 1165 MIKOŁAJ WIŚNIEWSKI 2001 LAGUNA
A 01169 DANIEL MAZURKIEWICZ 2004 LAGUNA
A 01169 JULIA IWANOWSKA 2004 LAGUNA
B 1172 ZUZANNA DEMSKA 2002 LAGUNA
A 1272 MAKSYM SADOWSKI 2002 LAGUNA
B 01318 KAROLINA SIERAKOWSKA 2002 LAGUNA
A 01478 OSKAR RANISZEWSKI 2003 LAGUNA
A 01479 MAJA RANISZEWSKA 2005 LAGUNA
A 1483 ADRIANNA CHODÓR 2004 LAGUNA
A 01485 FILIP ORCIUCH 2006 LAGUNA
A 1623 JAKUB LICZMAŃSKI 2005 LAGUNA
A 01729 OLIWIA CIERZNIAKOWSKA 2005 LAGUNA
A 01730 KLAUDIA DENIS 2006 LAGUNA
A 01731 KRZYSZTOF DOMAGALSKI 2005 LAGUNA
A 01732 SAMUEL JANCZAK 2005 LAGUNA
A 01733 MARCELINA KOLAS 2003 LAGUNA
A 01734 MIKOŁAJ KOWALSKI 2005 LAGUNA
A 01735 JUDYTA KRAIŃSKA 2006 LAGUNA
A 01736 KONRAD MARCINKOWSKI 2005 LAGUNA
A 01737 MAŁGORZATA POKWICKA 2002 LAGUNA
A 01738 JULIA WÓLCZYŃSKA 2005 LAGUNA
B 01080 MAGDALENA MAJEWSKA 2002 MANTA
B 01089 SZYMON  KROPIDŁOWSKI 2002 MANTA
A 01090 NIKODEM MIERSKI 2002 MANTA
B 01094 AGATA MŁYŃSKA 2002 MANTA
B 01095 Nadia  DOPIERAŁA 2003 MANTA
B 01100 WIKTORIA SZWICHTENBERG 2003 MANTA
B 01101 MARCIN MAJEWSKI 2003 MANTA
B 01154 MAGDA  STOLTMANN 2001 MANTA
B 01155 MACIEJ  ROZGOŃSKI 2003 MANTA
B 01163 MARCIN  ŁUKOWICZ 2000 MANTA
B 01223 JULIA KIEDROWSKA 2002 MANTA
B 01224 NELI WANTA 2003 MANTA
B 01301 JULIA GREŃ 2004 MANTA
B 01304 MICHALINA KREFT 2002 MANTA
B 01307 MICHAŁ  KOLIŃSKI 2003 MANTA
A 01420 WIKTORIA ROGOWSKA 2005 MANTA
B 01427 DAMIAN KUTELA 2003 MANTA
B 01431 MARTA MAJEWSKA 2000 MANTA
B 01487 FRANCISZEK BYSTRON 2004 MANTA
A 01569 KONSTANCJA BYSTRON 2006 MANTA
A  01570  Nadia  KREFT 2006 MANTA
A 01625 OLGA GUZIŃSKA 2006 MANTA
B 01626 ADAM GNIBA 1986 MANTA
B 00188 Adrian Michalak 1994 NAUTILUS
B 00571 Jakub Dyrszka 1997 NAUTILUS
B 00631 Kamil Kern 1997 NAUTILUS
B 00632 Dominika Kern 1998 NAUTILUS
B 00727 Amelia Pisarczyk 1998 NAUTILUS
B 00878 Hubert Dyrszka 2003 NAUTILUS
B 01040 Zuzanna Rzepka 2001 NAUTILUS
B 01041 Krystian Albrecht 2002 NAUTILUS
B 1126 Klaudia Gorys 2001 NAUTILUS
B 1127 Aleksandra Kasperek 1998 NAUTILUS
A 1143 Filip Giba 2004 NAUTILUS
A 1218 Emilia Pacyna 2004 NAUTILUS
B 1219 Stefania Kiliszewska 2002 NAUTILUS
A 1357 Jakub Pelaczyk 2005 NAUTILUS
B 01203   Jakub Kosmowski 2001 NAUTILUS
B 01206   Łukasz  Majda 2004 NAUTILUS
B 01207   Magdalena Gorys 2004 NAUTILUS
B 01208   Rafał Granat 2002 NAUTILUS
B 01213  Balbina Sikora 2004 NAUTILUS
B 01216  Martyna Gajór 2002 NAUTILUS
    A 01677 Sonia Kiliszewska 2006 NAUTILUS
A 01678 Tatiana Oszkiel 2006 NAUTILUS
B 01679 Wiktoria Oszkiel 2004 NAUTILUS
A 01680 Patryk Czarnowski 2004 NAUTILUS
A 01681 Jakub Szajter 2005 NAUTILUS
A 01682 Bartosz Kruszyk 2007 NAUTILUS
A 01683 Maja Lotko 2007 NAUTILUS
A 01684 Alex  Kubiak 2006 NAUTILUS
A 01685 Igor  Miśkowiec 2005 NAUTILUS
B 01686 Miłosz  Mik 2005 NAUTILUS
A 01687 Zuzanna Fujak 2004 NAUTILUS
A 01688 Julia  Olszanecka 2005 NAUTILUS
A 01689 Mikołaj Kosmowski 2006 NAUTILUS
A 01690 Krzysztof  Szczygieł 2004 NAUTILUS
A 01691 Wioletta Matuszczak 2007 NAUTILUS
A 01780 Martyna  Kwapisz 2007 NAUTILUS
C 00596 Damian Kiryluk 1998 NEPTUN
A 00749 Franciszek Lenarczyk 2001 NEPTUN
A 01280 Ryszard Dulniak 2004 NEPTUN
A 01466 Iga Sobek 2006 NEPTUN
A 01469 Michał  Mitoraj 2004 NEPTUN
A 01543 Maja Siemaszko 2002 NEPTUN
A 01666 Borys Bielecki 2008 NEPTUN
A 01692 Helena Słomczyńska 2010 NEPTUN
A 01781 Kacper Banaszewski 2006 NEPTUN
C 00100 Anna Dreslerska 1996 NEPTUN
C 00107 Bartosz Kempa 1988 REKIN
C 00684 Jakub Kłosiński 1992 REKIN
B 00742 Matylda Jopp 1999 REKIN
B 01004 Beata Dołęga-Koziorowska 1995 REKIN
B 01069 Natalia Kloc 2001 REKIN
B 01171 Rafał Siwicki 2002 REKIN
B 01444 Dominik Frankowski 2000 REKIN
B 01445 Adrian Kalman 2003 REKIN
A 01446 Nikola Bilinska 2005 REKIN
A 01447 Michał Owsiany 2002 REKIN
B 01512 Oliwier Gawron 2003 REKIN
A 01513 Anna Kantorska 1997 REKIN
A 01627 Miłosz Frankowski 2005 REKIN
A 01629 Karol Grudziński 2006 REKIN
A 01630 Aleksandra Molendo 2004 REKIN
B 01631 Joanna Sarna 1996 REKIN
B 01633 Konrad Skowron 2001 REKIN
A 01635 Sandra Łuczak 2006 REKIN
A 01746 Michał Buchla 2007 REKIN
A 01747 Oliwia Bilinska 2006 REKIN
A 01748 Amelia Górska 2006 REKIN
A 01749 Michał Dyrda 2006 REKIN
A 01750 Krzysztof Molendo 2006 REKIN
A 01751 Bartek Szczepaniak 2007 REKIN
A 01752 Maciej Szczepaniak 2005 REKIN
A 01753 Wiktoria Łuczak 2004 REKIN
A 01754 Amelia Waśniewska 2002 REKIN
C 01755 Wojciech Lipka 1984 REKIN
B 00548 Błażej Gałkowski 2001 TRYTON
B 01595 Igor Wieloch 2005 TRYTON
B 01597 Rebeka Kasprzak 2004 TRYTON
B 01598 Daria Machnacz 2004 TRYTON
B 01599 Karolina Kopycka 2004 TRYTON
A 01600 Maksymilian Gałkowski 2006 TRYTON
B 01693 Kacper Truchel 2005 TRYTON
B 01694 Szymon Rutkowski 2005 TRYTON
A 01695 Igor Max Szejnoga 2008 TRYTON
A 01696 Patryk  Stelmachowski 2007 TRYTON
A 01697 Wiktor Michał Radomski 2006 TRYTON
A 01698 Nina Maria Radomska 2008 TRYTON
A 01699 Janusz Krajewski 2006 TRYTON
A 01700 Justyna Racis 2006 TRYTON
B 01701 Zuzanna Śnieżyńska 2005 TRYTON
B 01702 Izabela Kalinowska 2004 TRYTON
A 01703 Maja Kowalewska 2008 TRYTON
A 01704 Daniel Kamiński 2008 TRYTON
B 01705 Rafał Jobczyński 2002 TRYTON
B 01706 Magdalena Jurewicz 2005 TRYTON
B 01302 AMELIA ZAŁUCKA 2004 WODNIACY
A 01417 KINGA KLASA 2007 WODNIACY
B 01418 WIKTORIA KRYZEL 2004 WODNIACY
B 01421 EMILIA CZAJKOWSKA 2004 WODNIACY
B 01424 SZYMON KRYZEL 2001 WODNIACY
A 01489 MACIEJ CZAJKOWSKI 2007 WODNIACY
B 01614 JAKUB JASZEWSKI 2005 WODNIACY
B 01620 WIKTORIA MARCHEWICZ 2001 WODNIACY
B 01621 WERONIKA GIERSZEWSKA 2000 WODNIACY
A 01638 MARIA SCHUTZ 2006 WODNIACY
B 01639 JULIA GRALKA 1999 WODNIACY
B 01640 JAN JAKUBOWSKI 2001 WODNIACY
B 01641 MATEUSZ PEPLIŃSKI 1996 WODNIACY
B 01642 KONRAD ETMAŃSKI 2003 WODNIACY
B 01643 JAKUB CHMURZYŃSKI 2004 WODNIACY
A 01659 MATEUSZ KRYZEL 2006 WODNIACY
B 01660 NATALIA MACIAK 2003 WODNIACY
A 01742 JAN MARCHEWICZ 2007 WODNIACY
A 01743 MATEUSZ GROCHAL 2006 WODNIACY
A 01744 DARIA FREDA 2006 WODNIACY
A 01745 NIKODEM HINC 2007 WODNIACY
C 01529 KATARZYNA TRUSZCZYŃSKA 1990 TORUŃCZYK
C 01784 MICHAŁ DRAMIŃSKI 1999 TORUŃCZYK
C 01530 MATEUSZ SZURMIEJ 1985 TORUŃCZYK

lista zawodników 2017
SPEARFISHING

  CIEŚLA  Marek                 1979  Spearfishing Poland
  CYBULSKI Krzysztof   1975  Spearfishing Poland
  ZIOMEK Marek               1988  Spearfishing Poland
  GOŁĄBEK Grzegorz       1972  Spearfishing Poland
  UNDRA Arkadiusz           1970  Spearfishing Poland
  JANOWSKI Marcin       1980  Spearfishing Poland
  MAZUREK Krzysztof      1969  Spearfishing Poland
  MUSIDŁOWSKI Wojciech 1990  Spearfishing Poland
  RIVERA Robert               1980  Spearfishing Poland
  GREGOR Krzysztof       1974  Spearfishing Poland
  WIĘCŁAWSKI  Jan   1947  Mares  Koszalin
  MALINOWSKI Jacek   1968  Mares  Koszalin
  JAWORSKI Maciek       1988  Mares  Koszalin
  DYKTA  Jacek            1966 Barakuda Stargard 
  MARCZAK  Bogusław   1959 Tryton  Kołobrzeg

licencje CMAS 2017

NUMER LICENCJI ZAWODNIK  SPORT
POLF01NAP010883 Mateusz Michalski Finswimming
POLF01NAP010769 Klaudia Gorys Finswimming
POLF01NAP010684 Waldemar Krakowiak Finswimming
POLF01NAP010815 Julia Malachowska Finswimming
POLF01NAP010881 Marta Humerczyk Finswimming
POLF01NAP010823 Sylwana Piechocka Finswimming
POLF01NAP010801 Blazej Galkowski Finswimming
POLF01NAP010759 Jakub Grzeskowiak Finswimming
POLF01NAP010814 Marcin Lukowicz Finswimming
POLF01NAP010765 Julia Klonowska Finswimming
POLF01NAP008624 Jakub Dyrszka Finswimming
POLF01NAP010882 Rafal Siwicki Finswimming
POLF01NAP004997 Agata Struck Finswimming
POLF01NAP010706 Karolina Szpejna Finswimming
POLF01NAP010710 Weronika Kozankiewicz Finswimming
POLF01NAP010838 Natalia Barczak Finswimming
POLF01NAP010756 Agata Rettig Finswimming
POLF01NAP010768 Zuzanna Rzepka Finswimming
POLF01NAP010762 Kacper Wisniewski Finswimming
POLF01NAP010699 Filip Nowak Finswimming
POLF01NAP009938 Weronika Prentka Finswimming
POLF01NAP010691 Amelia Pisarczyk Finswimming
POLF01NAP010849 Kinga Malachowska Finswimming
POLF01NAP000208 Katarzyna Truszczynska Finswimming
POLF01NAP000334 Bartosz Kempa Finswimming
POLF01NAP000215 Mateusz Szurmiej Finswimming
POLF01NAP010890 Julia Gren Finswimming
POLF01NAP010889 Szymon Kropidłowski Finswimming
POLF01NAP010888 Maciej Rozgonski Finswimming
POLF01NAP010887 Marcin Majewski Finswimming
POLF01NAP010886 Damian Kutela Finswimming
POLF01NAP010885 Michał Koliński Finswimming
POLF01NAP010899 Agata Mlynska Finswimming
POLF01NAP010891 Nadia Dopierala Finswimming
POLF01NAP010892 Wiktoria Szwichtenberg Finswimming
POLF01NAP010884 Franciszek Bystron Finswimming
POLF01NAP010898 Marta Majewska Finswimming
POLF01NAP010897 Magda Stoltmann Finswimming
POLF01NAP010896 Magdalena Majewska Finswimming
POLF01NAP010895 Julia Kiedrowska Finswimming
POLF01NAP010894 Michalina Kreft Finswimming
POLF01NAP010893 Neli Wanta Finswimming
POLF01NAP010906 Igor Wieloch Finswimming
POLF01NAP010900 Aleksandra Kaszkiel Finswimming
POLF01NAP010817 Pawel Masalski Finswimming
POLF01NAP010901 Piotr Modzelewski Finswimming
POLF01NAP010805 Natalia Hatalska Finswimming
POLF01NAP010902 Dawid Mitin Finswimming
POLF01NAP010903 Filip Drazba Finswimming
POLF01NAP010904 Daria Machnacz Finswimming
POLF01NAP010905 Karolina Kopycka Finswimming
POLF01NAP010824 Wiktoria Plazinska Finswimming
POLF01NAP010911 Oscar Margol Finswimming
POLF01NAP010910 Hubert Kacprzyk Finswimming
POLF01NAP010909 Igor Kowalczyk Finswimming
POLF01NAP010908 Kasper Pałka Finswimming
POLF01NAP010832 Weronika Wlodarczyk Finswimming
POLF01NAP010907 Rozalia Konkel Finswimming
POLF01NAP010730 Katarzyna Myszkowiak Finswimming
POLF01NAP010724 Marta Gostkowska Finswimming
POLF01NAP010683 Helena Strachanowska Finswimming
POLF01NAP010915 Rebeka Kasprzak Finswimming
POLF01NAP010914 Wojciech Lipka Finswimming
POLF01NAP010737 Matylda Jopp Finswimming
POLF01NAP010913 Dominik Frankowski Finswimming
POLF01NAP010912 Nikola Bilinska Finswimming
POLF01NAP005027 Adrian Michalak Finswimming
POLF01NAP010916 Jakub Kosmowski Finswimming
POLF01NAP010917 Balbina Sikora Finswimming
POLF01NAP010800 Martyna Gajor Finswimming
POLF01NAP010918 Lukasz Majda Finswimming
POLF01NAP010919 Emilia Pacyna Finswimming
POLF01NAP010920 Stefania Kiszewska Finswimming
POLF01NAP008597 Michalina Demska Finswimming
POLF01NAP010798 Zuzanna Demska Finswimming
POLF01NAP008621 Jakub Gorny Finswimming
POLF01NAP010921 Agata Gronowska Finswimming
POLF01NAP010922 Daniel Mazurkiewicz Finswimming
POLF01NAP010932 Marcin Kaczmarski Finswimming
POLF01NAP010923 Jakub Paul Finswimming
POLF01NAP010826 Maksym Sadowski Finswimming
POLF01NAP010828 Szymon Siodmiak Finswimming
POLF01NAP010834 Wojciech Wrotek Finswimming
POLF01NAP010820 Julia Nowak Finswimming
POLF01NAP010796 Maja Czarnolewska Finswimming
POLF01NAP010924 Adrian Małachowski Finswimming
POLF01NAP010925 Oliwier Jesiołowski Finswimming
POLF01NAP010926 Natalia Bartczak Finswimming
POLF01NAP010927 Inez Jesiołowska Finswimming
POLF01NAP010928 Maria Dreger Finswimming
POLF01NAP010929 Adam Sałata Finswimming
POLF01NAP010930 Oskar Kasprowicz Finswimming
POLF01NAP010931 Radoslaw Grabowski Finswimming
POLF01NAP010792 Krystian Albrecht Finswimming

lista zawodników 2016
(ver 10.10.2016)

lic. nr licencji imię nazwisko rok klub
A 01483 ADRIANNA CHODÓR 2004 LAGUNA
A 01481 PIOTR CIOSEK 2004 LAGUNA
B 01120 PIOTR DANICKI 2001 LAGUNA
B 00507 MICHALINA DEMSKA 1996 LAGUNA
B 01172 ZUZANNA DEMSKA 2002 LAGUNA
A 01544 MAKSYMILIAN FALKO 2004 LAGUNA
A 01545 JAKUB GERC 1998 LAGUNA
A 01120 JAKUB GÓRNY 1996 LAGUNA
B 00507 AGATA GRONOWSKA 2003 LAGUNA
A 01172 JULIA IWANOWSKA 2004 LAGUNA
B 00848 AGATA JAGIELSKA 1999 LAGUNA
B 00547 WERONIKA KOZANKIEWICZ 1999 LAGUNA
A 01169 DANIEL MAZURKIEWICZ 2004 LAGUNA
A 01546 ŻANETA MELERSKA 1994 LAGUNA
B 00848 MATEUSZ MICHALSKI 1996 LAGUNA
B 00989 MACIEJ MODRZYŃSKI 2000 LAGUNA
A 01485 FILIP ORCIUCH 2006 LAGUNA
B 00710 JAKUB PAUL 2002 LAGUNA
A 01479 MAJA RANISZEWSKA 2003 LAGUNA
A 01478 OSKAR RANISZEWSKI 2005 LAGUNA
B 00861 DARIA RĘKAWEK 1999 LAGUNA
A 01272 MAKSYM SADOWSKI 2002 LAGUNA
B 00512 JOLANTA SIÓDMIAK 2007 LAGUNA
A 00989 SZYMON SIÓDMIAK 2002 LAGUNA
B 00861 KAROLINA SZPEJNA 2000 LAGUNA
A 01165 MIKOŁAJ WIŚNIEWSKI 2001 LAGUNA
B 00991 WOJCIECH WROTEK 2001 LAGUNA
  01622 Samuel Janczak 2005 LAGUNA
  01318 Karolina Sierakowska 2002 LAGUNA
  01623 Jakub Liczmański 2005 LAGUNA
  01657 Tomasz Krzyśpiak 1994 LAGUNA
A 01501 DYŚ MARIA 2006 FLOTA
A 01504 MUNDT  WERONIKA 2003 FLOTA
A 01078 JANICKI JAKUB 2002 FLOTA
B 01202  ORŁOWSKI TYMON 2002 FLOTA
B 01184  KUBIK AGATA 2001 FLOTA
B 01310  LIBICH PATRYCJA  2001 FLOTA
A 01547 BARTNIK MARIA 2001 FLOTA
B 01313  SZYSZKO MACIEK 2000 FLOTA
B 01548 SZTANKIER JAKUB 1999 FLOTA
A 01502 TUCZKO JULIAN 1999 FLOTA
B 01076 DAJNOWIEC KACPER 1998 FLOTA
B 01311  PĘKALA AGNIESZKA  1997 FLOTA
A 01503 TUCZKO JAN 1997 FLOTA
B 0011 JAWORSKI MICHAŁ 1994 FLOTA
B 01539 Aleksandra Kaszkiel 2001 AMFIPRION
B 01540 Bartosz Biszewski 2001 AMFIPRION
A 01524 Antoni Witkowski 2006 AMFIPRION
B 01520 Jakub Milewski 2001 AMFIPRION
B 01521 Piotr Modzelewski 2002 AMFIPRION
B 01522 Julia Łapucka 2001 AMFIPRION
C 01379  Mateusz  Mitin 2001 AMFIPRION
B 01373  Aleksandra  Dźwilewska 2001 AMFIPRION
C 01384  Marcela Wojciechowska 1998 AMFIPRION
A 01372 Gabriela Biszewska 2005 AMFIPRION
C 01387  Dominik Franciszek Zawada 1997 AMFIPRION
B 01472 Dawid Mitin 2003 AMFIPRION
B 01378  Paweł Masalski 2002 AMFIPRION
A 01382 Filip  Szmyt 2004 AMFIPRION
A 01396 Ewa Łapucka 2004 AMFIPRION
C 01374 Daria Dźwilewska 2005 AMFIPRION
B 01375  Natalia Hatalska 2003 AMFIPRION
C 01234  Weronika Wiktoria Ulikowska 1999 AMFIPRION
A 01380 Anna Laura Omilian 2000 AMFIPRION
A 01471 Wiktor Żenda 2005 AMFIPRION
C 01470 Mateusz Józef Biszewski 1998 AMFIPRION
C 01386  Nataniel  Zaniewski 2001 AMFIPRION
C 01279  Wojciech  Kujawski 1969 AMFIPRION
C 01232 Hubert Wróblewski Klimaszewski 1996 AMFIPRION
B 01554 Michał Rutkowski 2000 AMFIPRION
B 01555 Wojciech Hodana 1999 AMFIPRION
A 01556 Oliwia Jarosz 2004 AMFIPRION
A 01557 Hubert Modzelewski 2006 AMFIPRION
A 01558 Rafał  Życzkowski 2006 AMFIPRION
A 01559 Kamil  Gryko 2006 AMFIPRION
A 01560 Marta Chołod 2006 AMFIPRION
A 01561 Ada Adamska 2006 AMFIPRION
B 01562 Daria Glanert 1996 AMFIPRION
A 01563 Tomasz Kaszkiel 2004 AMFIPRION
B 01564 Filip  Drażba 2004 AMFIPRION
A 01549 Paweł Chabasiński 1994 TORUŃCZYK
C 01530 Mateusz Szurmiej 1985 TORUŃCZYK
C 01529 Katarzyna Truszczyńska 1990 TORUŃCZYK
A 01528 Sonia Bochyńska 1990 TORUŃCZYK
A 01550 Marta Pawłowska 1996 TORUŃCZYK
A 01551 Anna Mikołajczak 1995 TORUŃCZYK
C 00100 Anna Dreslerska 1996 NEPTUN
A 01280 Ryszard Dulniak 2004 NEPTUN
C 00596 Damian Kiryluk 1998 NEPTUN
C 00696 Wiktoria Lenarczyk 1997 NEPTUN
C 00749 Franciszek Lenarczyk 2001 NEPTUN
C 01065 Kamil Przybyszewski 1997 NEPTUN
A 01543 Maja Siemaszko 2002 NEPTUN
A 01466 Iga Sobek 2006 NEPTUN
C 01465 Wojciech Komorowski 2000 NEPTUN
B 01464 Karol Komorowski 2002 NEPTUN
A 01469 Michał Mitoraj 2004 NEPTUN
A 01666 Borys Bielecki 2008 NEPTUN
B 00376 AGATA STRUCK 1995 DELFIN
B 00779 HELENA STRACHANOWSKA 1999 DELFIN
A 01462 HUBERT ROTTA 2003 DELFIN
A 01552 KAROL KLIMCZUK 1997 DELFIN
B 01055 MARTA GOSTKOWSKA 2001 DELFIN
A 01294 MATEUSZ KLIMCZUK 2004 DELFIN
A 01460 KASPER PAŁKA 2004 DELFIN
B 01064 KATARZYNA MYSZKOWIAK 2001 DELFIN
A 01263 WERONIKA WŁODARCZYK 2003 DELFIN
A 01262 ZUZANNA SCHMIDT 2003 DELFIN
A 01259 RAFAŁ KLEBBA 2001 DELFIN
B 01110 ROZALIA KONKEL 2002 DELFIN
B 01264 ANNA RUSAK 2002 DELFIN
B 01295 MAŁGORZATA RUSAK 2002 DELFIN
A 01261 JAN OSSOWICKI 2003 DELFIN
A 01265 IGOR  KOWALCZYK 2005 DELFIN
B 00803 PATRYK WINSZCZYK 2001 DELFIN
A 01461 BARTOSZ CISKOWSKI 2007 DELFIN
B 00774 JULIA KOHNKE 1999 DELFIN
A 01553 HUBERT KACPRZYK 2005 DELFIN
A 01602 WIKTORIA SACZKO 2002 DELFIN
A 01603 WERONIKA TUSK 2005 DELFIN
A 01604 KLAUDIA NECEL 2002 DELFIN
A 01605 IZABELA NECEL 2006 DELFIN
A 01606 MAJA NECEL 2006 DELFIN
A 01607 KAROL MARKIEWICZ 2007 DELFIN
A 01608 JAROSŁAW MARKIEWICZ 2005 DELFIN
A 01658 MATEUSZ SZCZEPANKIEWICZ 1996 DELFIN
A 01668 OSKAR IŻYKOWSKI 2005 DELFIN
A 01669 OSKAR MARGOL 2005 DELFIN
A 01670 BARTOSZ CISKOWSKI 2007 DELFIN
A 01565 KAMILA LITTWIN 1998 MANTA
B 1431 MARTA MAJEWSKA 2000 MANTA
A 01566 SYLWIA PAWŁOWSKA 2001 MANTA
B 01422 ZOFIA CICHOSZ 2001 MANTA
B 01090 NIKODEM MIERSKI 2002 MANTA
B 01094 AGATA MŁYŃSKA 2002 MANTA
B 01304 MICHALINA KREFT 2002 MANTA
B 01223 JULIA KIEDROWSKA 2002 MANTA
B 01095 NADIA DOPIERAŁA 2003 MANTA
B 01100 WIKTORIA SZWICHTENBERG 2003 MANTA
B 01098 MICHAŁ PIETRUK 2003 MANTA
B 01101 MARCIN MAJEWSKI 2003 MANTA
B 01155 MACIEJ ROZGOŃSKI 2003 MANTA
B 01301 JULIA GREŃ 2004 MANTA
B 01487 FRANCISZEK BYSTRON 2004 MANTA
A 01567 RADOSŁAW KUZIOR 2004 MANTA
A 01420 WIKTORIA ROGOWSKA 2005 MANTA
A 01429 MILENA RUMPCZYK 2005 MANTA
A 01568 JAKUB DOMASZK 2005 MANTA
A 01569 KONSTANCJA BYSTRON 2006 MANTA
A 01570 NADIA KREFT 2006 MANTA
A 01571 JAKUB  LEWANDOWSKI 2006 MANTA
B 01163 MARCIN ŁUKOWICZ 2000 MANTA
B 01089 SZYMON KROPIDŁOWSKI 2002 MANTA
B 01427 DAMIAN KUTELA 2003 MANTA
B 01307 MICHAŁ KOLIŃSKI 2003 MANTA
B 01080 MAGDALENA MAJEWSKA 2002 MANTA
B 01162 JULIA BRZOZOWSKA 2000 MANTA
B 01154 MAGDA  STOLTMANN 2001 MANTA
B 01224 NELI WANTA 2003 MANTA
A 01625 OLGA GUZIŃSKA 2006 MANTA
A 01626 ADAM GNIBA 1986 MANTA
B 1041 KRYSTIAN ALBRECHT 2002 NAUTILUS
B 878 HUBERT DYRSZKA 2003 NAUTILUS
B 571 JAKUB DYRSZKA 1997 NAUTILUS
B 720 BARTŁOMIEJ GIBA 1999 NAUTILUS
A 1143 FILIP GIBA 2004 NAUTILUS
B 1126 KLAUDIA GORYS 2001 NAUTILUS
B 1127 ALEKSANDRA KASPEREK 1998 NAUTILUS
A 632 DOMINIKA KERN 1998 NAUTILUS
B 631 KAMIL KERN 1997 NAUTILUS
B 1219 STEFANIA KILISZEWSKA 2002 NAUTILUS
B 1203 JAKUB KOSMOWSKI 2001 NAUTILUS
B 876 OLIWIA LEONIUK 1999 NAUTILUS
A 726 ALEKSANDRA ŁOTECKA 2000 NAUTILUS
B 188 ADRIAN MICHALAK 1994 NAUTILUS
B 1213 BALBINA SIKORA 2004 NAUTILUS
B 219 OLGA NIEDZIELSKA 1995 NAUTILUS
B 548 BŁAŻEJ GAŁKOWSKI 2001 NAUTILUS
B 1366 MAGDALENA BRYCHCY 2003 NAUTILUS
B 727 AMELIA PISARCZYK 1998 NAUTILUS
A 1357 JAKUB PELACZYK 2005 NAUTILUS
B 1208 RAFAŁ GRANAT 2002 NAUTILUS
B 1040 ZUZANNA RZEPKA 2001 NAUTILUS
B 256 PATRYK WOŹNIAK 1996 NAUTILUS
B 1207 MAGDALENA GORYS 2004 NAUTILUS
B 1216 MARTYNA GAJÓR 2002 NAUTILUS
B 1206 ŁUKASZ MAJDA 2004 NAUTILUS
B 1218 EMILIA PACYNA 2004 NAUTILUS
A 01571 WIKTOR RUMAN 2004 NAUTILUS
A 01572 ŁUKASZ SIENNICKI 2003 NAUTILUS
A 01573 BŁĄŻEJ ŁABĘDŹ 2001 NAUTILUS
B 01574 MARTA DZIURA 2003 NAUTILUS
A 01575 SONIA KILISZEWSKA 2006 NAUTILUS
A 01576 TATIANA OSZKIEL 2006 NAUTILUS
B 01577 WIKTORIA OSZKIEL 2004 NAUTILUS
A 01578 PATRYK CZARNOWSKI 2004 NAUTILUS
A 01579 JAKUB SZAJTER 2005 NAUTILUS
A 01580 MAJA LOTKO 2007 NAUTILUS
A 01581 BARTOSZ KRUSZYK 2007 NAUTILUS
A 01582 ALEX KUBIAK 2006 NAUTILUS
A 01583 MARTYNA GRANAT 2007 NAUTILUS
B 01584 JULIA OŚLIZŁO 2001 NAUTILUS
A 01585 SZYMON SUDLITZ 2005 NAUTILUS
A 01586 IGOR MIŚKOWIEC 2005 NAUTILUS
A 01587 BARTOSZ GAJDA 2003 NAUTILUS
A 01588 MIŁOSZ MIK 2005 NAUTILUS
A 01589 ZUZANNA FUJAK 2004 NAUTILUS
A 01590 JULIA OLSZANECKA 2005 NAUTILUS
A 01591 PAWEŁ OŚLIZŁO 2005 NAUTILUS
A 01592 WOJCIECH DZIURA 2008 NAUTILUS
A 01593 MIKOŁAJ KOSMOWSKI 2006 NAUTILUS
A 01594 PAWEŁ LECHOCKI 2002 NAUTILUS
A 00234 Krystian  Obracaj 1994 NAUTILUS
A 01664 Olaf  Grabarczyk 1998 NAUTILUS
A 01665 Dawid Czech 1995 NAUTILUS
A 01667 Łukasz  Kowalczyk 1999 NAUTILUS
A 01595 Igor Wieloch 2005 TRYTON
A 01596 Aleksandra Rudzińska 2004 TRYTON
A 01597 Rebeka Kasprzak 2004 TRYTON
A 01598 Daria Machnacz 2004 TRYTON
A 01599 Karolina Kopycka 2004 TRYTON
A 01600 Maksymilian Gałkowski 2006 TRYTON
A 01601 Tymoteusz Malinowski 2004 TRYTON
A 01624 Wiktoria Kasprzak 1999 TRYTON
A 01609 KINGA KLASA 2007 WODNIACY
A 01610 MACIEJ CZAJKOWSKI 2007 WODNIACY
A 01611 STEFAN SOKOŁOWSKI 2007 WODNIACY
A 01612 KAROL SOKOŁOWSKI 2006 WODNIACY
A 01613 PIOTR WALKUSZ 2005 WODNIACY
A 01614 JAKUB JASZEWSKI 2005 WODNIACY
B 01615 EMILIA CZAJKOWSKA 2004 WODNIACY
B 01616 AMELIA ZAŁUCKA 2004 WODNIACY
B 01617 WIKTORIA KRYZEL 2004 WODNIACY
B 01618 OLIWIA KLASA 2004 WODNIACY
B 01619 SZYMON KRYZEL 2001 WODNIACY
B 01620 WIKTORIA MARCHEWICZ 2001 WODNIACY
B 01621 WERONIKA GIERSZEWSKA 2000 WODNIACY
B 01637 BEATA NOSEK 1998 WODNIACY
A 01638 MARIA SZUTZ 2006 WODNIACY
B 01639 JULIA GRALKA 1999 WODNIACY
B 01640 JAN JAKUBOWSKI 2001 WODNIACY
B 01641 MATEUSZ PEPLIŃSKI 1996 WODNIACY
B 01642 KONRAD ETMAŃSKI 2003 WODNIACY
B 01643 JAKUB CHMURZYŃSKI 2004 WODNIACY
A 01659 Mateusz Kryzel 2006 WODNIACY
A 01660 Natalia Maciak 2003 WODNIACY
B 00908 Filip Nowak 1997 DELFINEK
B 00919 Julia Małachowska 1999 DELFINEK
B 00920 Kinga Małachowska 1999 DELFINEK
B 01132 Julia Klonowska 2000 DELFINEK
B 00907 Adam Gil 1998 DELFINEK
B 00981 Agata Rettig 2000 DELFINEK
B 00946 Kacper Wiśniewski 2000 DELFINEK
B 00916 Anna Czarnolewska 1997 DELFINEK
B 00337 Bartosz Smaruj 1981 DELFINEK
B 01135 Julia Nowak 2001 DELFINEK
B 01255 Sylwana Piechocka 2002 DELFINEK
B 01134 Maja Czarnolewska 2002 DELFINEK
B 00585 Weronika Prentka 1997 DELFINEK
B 01253 Marta Humerczyk 2002 DELFINEK
B 01256 Adrian Małachowski 2002 DELFINEK
B 01210 Oliwier Jesiołowski 2003 DELFINEK
B 01347 Miłosz Czarnolewski 2003 DELFINEK
A 01349 Filip Wiśniewski 2004 DELFINEK
B brak Natalia Bartczak 2002 DELFINEK
A 01257 Inez Jesiołowska 2004 DELFINEK
A brak Maria Dreger 2004 DELFINEK
B 01363 Adam Sałata 2002 DELFINEK
A brak Anna Serafin 2005 DELFINEK
A brak Anna  Sałata 2005 DELFINEK
A brak Teresa Marcinkowska 2004 DELFINEK
A brak Weronika Wolniewicz 2004 DELFINEK
A brak Oskar Kasprowicz 2004 DELFINEK
A brak Antonina Wolińska 2004 DELFINEK
B 01258 Pola  Staszewska 2003 DELFINEK
B 00347 Kacper Bojański 1995 DELFINEK
A brak Julia Szejner 2004 DELFINEK
B brak Wiktoria Parecka 2002 DELFINEK
A   Laura Skóra 2004 DELFINEK
B 01316 Eliza Piosik 2003 DELFINEK
A   Banasiński Piotr 2004 DELFINEK
A   Białkowski Jan 2005 DELFINEK
A   Nojman Dominik 2004 DELFINEK
B   Szymanowski Filip 2002 DELFINEK
A   Kamil Pietras 2005 DELFINEK
A   Radosław Grabowski 2005 DELFINEK
A   Maria Janka 2005 DELFINEK
A   Wiktoria Janicka 2005 DELFINEK
A   Wojciech Piłka 2005 DELFINEK
A   Julia Żbikowska 2005 DELFINEK
B 01115 Marta Łagownik 1995 DELFINEK
C 00107 Bartek Kempa 1989 REKIN
B 00657 Stanisław Pawliszyn 1995 REKIN
C 00684 Jakub Kłosiński 1992 REKIN
B 00742 Matylda Jopp 1999 REKIN
A 00890 Agnieszka Stachowiak 1998 REKIN
B 01004 Beata Dołęga - Koziorowska 1995 REKIN
B 01069 Natalia Kloc 2001 REKIN
B 01171 Rafał Siwicki 2002 REKIN
A 01442 Aleksandra Chomik 2003 REKIN
B 01443 Zuzanna Daniłowicz 2002 REKIN
B 01444 Dominik Frankowski 2000 REKIN
B 01445 Adrian Kalman 2003 REKIN
A 01446 Nikola Bilińska 2005 REKIN
A 01447 Michał Owsiany 2002 REKIN
B 01512 Oliwier Gawron 2003 REKIN
A 01513 Anna Kantorska 1997 REKIN
A 01627 Miłosz Frankowski 2006 REKIN
C 01628 Maciej Filiński 1995 REKIN
A 01629 Karol Grudziński 2006 REKIN
A 01630 Aleksandra Molendo 2004 REKIN
B 01631 Joanna Sarna 1996 REKIN
D 01632 Szymon Szymczak 2003 REKIN
B 01633 Konrad Skowron 2002 REKIN
A 01634 Magdalena Kotas 2006 REKIN
A 01635 Sandra Łuczak 2006 REKIN
B 00583 Waldemar  Krakowiak 1998 WKS
A 00683 Elżbieta  Krakowiak 1969 WKS
B 01636 Piotr Korbanek 1998 WKS
B 01200 Zuzanna Wieczorek 2005 WKS
B 01014 Julia Wasilewicz 2000 WKS
B 00591 Dawid Senftleben 1997 WKS
A 00968 Jędrzej Karpisz 1999 BARS
A 01046 Jakub Grześkowwiak 2000 BARS
A 01181 Mikołaj Borus 2001 BARS
A 01518 Jakub Kuś 2001 BARS
A 01182  Anna Szymańska 1999 BARS
A 01289 Barbara Kołosowska 2000 BARS
A 00941  Julia Kruszczyńska 1999 BARS
A 01644 Mateusz Chaba 1996 AURUS
A 01645 Adam Guba 1997 AURUS
A 01646 Michał Guba 1996 AURUS
A 01647 Tomasz Janaś 2003 AURUS
A 01648 Marcin Kaczmarski 1994 AURUS
A 01649 Krzysztof Morawski 1994 AURUS
A 01650 Mieszko Palmi-Kukiełko 1993 AURUS
A 01651 Przemysław Puławski 1993 AURUS
A 01652 Maciej Rudziński 1992 AURUS
A 01653 Alicja Budny 2003 AURUS
A 01654 Mateusz Szajner 2006 AURUS
A 01655 Jakub  Skorupski 2005 AURUS
A 01656 Jagoda Jakimiuk 2006 AURUS
A 01661 Sara Skrzydło 1993 AURUS
C 01509 Michał Dramiński 1999 LOTOS
A 01662 Filip Kosiński 2004 OLIMPIJCZYK
A 01663 Aleksandra Chmielewska 2006 OLIMPIJCZYK

 

Licencje międzynarodowe CMAS na rok 2016:

POLF01NAP010847 Mikołaj Wiśniewski Finswimming
POLF01NAP010836 Adam Sałata Finswimming
POLF01NAP010846 Daniel Mazurkiewicz Finswimming
POLF01NAP010845 Julia Iwanowska Finswimming
POLF01NAP010844 Agata Gronowska Finswimming
POLF01NAP010843 Jakub Paul Finswimming
POLF01NAP010842 Oliwier Jesiołowski Finswimming
POLF01NAP010841 Oskar Kasprowicz Finswimming
POLF01NAP010840 Marta Humerczyk Finswimming
POLF01NAP010839 Adrian Małachowski Finswimming
POLF01NAP010838 Natalia Barczak Finswimming
POLF01NAP010837 Inez Jesiołowska Finswimming
POLF01NAP010756 Agata Rettig Finswimming
POLF01NAP010768 Zuzanna Rzepka Finswimming
POLF01NAP010683 Helena Strachanowska Finswimming
POLF01NAP010762 Kacper Wisniewski Finswimming
POLF01NAP010715 Maciej Modrzyński Finswimming
POLF01NAP009938 Weronika Prentka Finswimming
POLF01NAP010691 Amelia Pisarczyk Finswimming
POLF01NAP010849 Kinga Malachowska Finswimming
POLF01NAP010684 Waldemar Krakowiak Finswimming
POLF01NAP010746 Sonia Bochynska Finswimming
POLF01NAP000208 Katarzyna Truszczynska Finswimming
POLF01NAP010850 Mateusz Chaba Finswimming
POLF01NAP010851 Marcin Lukowicz Finswimming
POLF01NAP010745 Jedrzej Karpisz Finswimming
POLF01NAP000334 Bartosz Kempa Finswimming
POLF01NAP008620 Mateusz Michalski Finswimming
POLF01NAP010699 Filip Nowak Finswimming
POLF01NAP000215 Mateusz Szurmiej Finswimming
POLF01NAP010706 Karolina Szpejna Finswimming
POLF01NAP004997 Agata Struck Finswimming
POLF01NAP008597 Michalina Demska Finswimming
POLF01NAP010848 Julia Malachowska Finswimming
POLF01NAP010765 Julia Klonowska Finswimming
POLF01NAP010770 Aleksandra Kasperek Finswimming
POLF01NAP010724 Marta Gostkowska Finswimming
POLF01NAP010862 Mateusz Klimczuk Finswimming
POLF01NAP010863 Kasper Pałka Finswimming
POLF01NAP010852 Wiktoria Płazińska Finswimming
POLF01NAP010857 Anna Mikołajczak Finswimming
POLF01NAP009974 Maciej Rudzinski Finswimming
POLF01NAP010861 Karol Klimczuk Finswimming
POLF01NAP010860 Hubert Rotta Finswimming
POLF01NAP010854 Natalia Hatalska Finswimming
POLF01NAP010856 Marta Pawłowska Finswimming
POLF01NAP010855 Paweł Chabasiński Finswimming
POLF01NAP010858 Damian Kiryluk Finswimming
POLF01NAP009949 Michal Guba Finswimming
POLF01NAP010859 Kamil Przybyszewski Finswimming
POLF01NAP010853 Pawel Masalski Finswimming
POLF01NAP010730 Katarzyna Myszkowiak Finswimming
POLF01NAP010737 Matylda Jopp Finswimming
POLF01NAP010864 Beata Dołęga Finswimming
POLF01NAP010865 Dominik Frankowski Finswimming
POLF01NAP010769 Klaudia Gorys Finswimming
POLF01NAP010869 Jakub Kosmowski Finswimming
POLF01NAP010782 Bartlomiej Giba Finswimming
POLF01NAP010867 Hubert Dyrszka Finswimming
POLF01NAP010873 Blazej Galkowski Finswimming
POLF01NAP010870 Balbina Sikora Finswimming
POLF01NAP010871 Martyna Gajor Finswimming
POLF01NAP010872 Stefania Kliszewska Finswimming
POLF01NAP010866 Krystian Albrecht Finswimming
POLF01NAP010868 Rafał Granat Finswimming
POLF01NAP010880 Neli Wanta Finswimming
POLF01NAP010876 Michał Koliński Finswimming
POLF01NAP010875 Damian Kutela Finswimming
POLF01NAP010879 Magda Stoltmann Finswimming
POLF01NAP010878 Julia Brzozowska Finswimming
POLF01NAP010877 Magdalena Majewska Finswimming
POLF01NAP010874 Szymon Kropidłowski Finswimming

 

lista zawodników 2015
(ver 09.2015)

 

NR_LIC TYP IMIĘ NAZWISKO ROK KLUB
01232 C Hubert Wróblewski-Klimaszewski 1996 Amfiprion Olecko
01234 C Weronika  Ulikowska 1999 Amfiprion Olecko
01235 C Wiktoria Płazińska 2001 Amfiprion Olecko
01236 C Wiktoria Kasprzak 1999 Amfiprion Olecko
01237   Magdalena Backiel 1997 Amfiprion Olecko
01240   Weronika Sienkiewicz 2000 Amfiprion Olecko
01279 C Wojciech  Kujawski 1969 Amfiprion Olecko
01281 C Sylwia Ulikowska 1997 Amfiprion Olecko
01282 C Adriana Ulikowska 1995 Amfiprion Olecko
01368 C Daniel Mitin 2000 Amfiprion Olecko
01372   Gabriela Biszewska 2005 Amfiprion Olecko
01373 B Aleksandra  Dźwilewska 2001 Amfiprion Olecko
01374   Daria Dźwilewska 2005 Amfiprion Olecko
01375 C Natalia Hatalska 2003 Amfiprion Olecko
01378 B Paweł Masalski 2002 Amfiprion Olecko
01379 C Mateusz  Mitin 2001 Amfiprion Olecko
01380   Anna Laura Omilian 2000 Amfiprion Olecko
01382   Filip  Szmyt 2004 Amfiprion Olecko
01383   Igor  Wieloch 2005 Amfiprion Olecko
01384 B Marcela Wojciechowska 1998 Amfiprion Olecko
01386 C Nataniel  Zaniewski 2001 Amfiprion Olecko
01387 C Dominik  Zawada 1997 Amfiprion Olecko
01396   Ewa Łapucka 2004 Amfiprion Olecko
01470 C Mateusz Józef Biszewski 1998 Amfiprion Olecko
01471   Wiktor Żenda 2005 Amfiprion Olecko
01472   Dawid Mitin 2003 Amfiprion Olecko
01385 A Adam Wysocki 2002 Amfiprion Olecko
01520   Jakub Milewski 2001 Amfiprion Olecko
01521   Piotr Modzelewski 2002 Amfiprion Olecko
01522   Julia Łapucka 2001 Amfiprion Olecko
01523   Aleksandra Rudzińska 2004 Amfiprion Olecko
01524   Antoni Witkowski 2006 Amfiprion Olecko
01539   Aleksandra Kaszkiel 2001 Amfiprion Olecko
01540   Bartosz Biszewski 2001 Amfiprion Olecko
00968  A Jędrzej  Karpisz 1999 Bars Gorzów
00976  A Jędrzej  Radzewicz 2001 Bars Gorzów
00977  A Igor Duda 2004 Bars Gorzów
01046  A Jakub Grześkowiak 2000 Bars Gorzów
01047  A Natalia Pawlaczyk 1977 Bars Gorzów
01049  A Jakub Nowak 2001 Bars Gorzów
01181  A Mikołaj Borus 2001 Bars Gorzów
01182  Anna Szymańska 1999 Bars Gorzów
01289  A Barbara Kołosowska 2000 Bars Gorzów
01518 A Jakub Kuś 2001 Bars Gorzów
01519 A Oskar Kopera 2001 Bars Gorzów
00361 A PATRYK SIERADZKI 1991 Delfin Jastarnia
00376 B AGATA STRUCK 1995 Delfin Jastarnia
00769 B HUBERT BALCEREK 1999 Delfin Jastarnia
00774 B JULIA KOHNKE 1999 Delfin Jastarnia
00778 B JAKUB SZTANKIER 1999 Delfin Jastarnia
00779 B HELENA STRACHANOWSKA 1999 Delfin Jastarnia
00803 B PATRYK WINSZCZYK 2001 Delfin Jastarnia
01055 B MARTA GOSTKOWSKA 2001 Delfin Jastarnia
01064 B KATARZYNA MYSZKOWIAK 2001 Delfin Jastarnia
01110 B ROZALIA KONKEL 2002 Delfin Jastarnia
01259 A RAFAŁ KLEBBA 2001 Delfin Jastarnia
01261 A JAN OSSOWICKI 2003 Delfin Jastarnia
01262 A ZUZANNA SCHMIDT 2003 Delfin Jastarnia
01263 A WERONIKA WŁODARCZYK 2003 Delfin Jastarnia
01264 B ANNA RUSAK 2002 Delfin Jastarnia
01265 A IGOR  KOWALCZYK 2005 Delfin Jastarnia
01294 A MATEUSZ KLIMCZUK 2004 Delfin Jastarnia
01295 B MAŁGORZATA RUSAK 2002 Delfin Jastarnia
01460 A KASPER PAŁKA 2004 Delfin Jastarnia
01461 A BARTOSZ CISKOWSKI 2007 Delfin Jastarnia
01462 A HUBERT ROTTA 2003 Delfin Jastarnia
01463 A MAKSYMILIAN STRUCK 2000 Delfin Jastarnia
00337 B Bartosz Smaruj 1981 Delfinek Chodzież
00347 B Kacper Bojański 1995 Delfinek Chodzież
00907 B Adam Gil 1998 Delfinek Chodzież
00908 B Filip Nowak 1997 Delfinek Chodzież
00916 B Anna Czarnolewska 1997 Delfinek Chodzież
00919 B Julia Małachowska 1999 Delfinek Chodzież
00920 B Kinga Małachowska 1999 Delfinek Chodzież
00946 B Kacper Wiśniewski 2000 Delfinek Chodzież
00981 B Agata Rettig 2000 Delfinek Chodzież
01115 B Marta Łagownik 1995 Delfinek Chodzież
01132 B Julia Klonowska 2000 Delfinek Chodzież
01134 B Maja Czarnolewska 2002 Delfinek Chodzież
01135 B Julia Nowak 2001 Delfinek Chodzież
01210 B Oliwier Jesiołowski 2003 Delfinek Chodzież
01253 B Marta Humerczyk 2002 Delfinek Chodzież
01255 B Sylwana Piechocka 2002 Delfinek Chodzież
01256 B Adrian Małachowski 2002 Delfinek Chodzież
01257 A Inez Jesiołowska 2004 Delfinek Chodzież
01258 B Pola  Staszewska 2003 Delfinek Chodzież
01315 B Zuzanna Kamińska 2003 Delfinek Chodzież
01316 B Eliza Piosik 2003 Delfinek Chodzież
01347 B Miłosz Czarnolewski 2003 Delfinek Chodzież
01349 A Filip Wiśniewski 2004 Delfinek Chodzież
01362 B Tymoteusz Nowak 1999 Delfinek Chodzież
01363 B Adam Sałata 2002 Delfinek Chodzież
01364 B Szymon  Małkowski 2003 Delfinek Chodzież
01432 B Natalia Bartczak 2002 Delfinek Chodzież
01433 A Maria Dreger 2004 Delfinek Chodzież
01434 A Anna Serafin 2005 Delfinek Chodzież
01435 A Anna  Sałata 2005 Delfinek Chodzież
01436 A Teresa Marcinkowska 2004 Delfinek Chodzież
01437 A Weronika Wolniewicz 2004 Delfinek Chodzież
01438 A Oskar Kasprowicz 2004 Delfinek Chodzież
01439 A Antonina Wolińska 2004 Delfinek Chodzież
01440 A Julia Szejner 2004 Delfinek Chodzież
01441 B Wiktoria Parecka   Delfinek Chodzież
01493 A Laura Skóra 2004 Delfinek Chodzież
01494 B Weronika Prentka 1997 Delfinek Chodzież
01513 A Piotr Banasiński 2004 Delfinek Chodzież
01514 A Jan Białkowski 2005 Delfinek Chodzież
01515 A Dominik Nojman 2004 Delfinek Chodzież
01516 B Mikołaj Kutnik 2003 Delfinek Chodzież
01517 B Filip Szymanowski 2002 Delfinek Chodzież
00011 B MICHAŁ JAWORSKI 1994 Flota Gdynia
00761 A EWA  KREFT 1999 Flota Gdynia
00935 B DAWID MARUSZAK 2000 Flota Gdynia
01076 B KACPER DAJNOWIEC 1998 Flota Gdynia
01078 A JAKUB JANICKI 2002 Flota Gdynia
01184  B AGATA KUBIK 2001 Flota Gdynia
01202  B TYMON ORŁOWSKI 2002 Flota Gdynia
01310  B PATRYCJA  LIBICH 2001 Flota Gdynia
01311  B AGNIESZKA  PĘKALA 1997 Flota Gdynia
01313  B MACIEK SZYSZKO 2000 Flota Gdynia
01314  A KACPER BIELSKI 2001 Flota Gdynia
01351 B WERONIKA KUROWSKA  2000 Flota Gdynia
01501 A MARIA DYŚ 2006 Flota Gdynia
01502 A JULIAN TUCZKO 1999 Flota Gdynia
01503 A JAN TUCZKO 1997 Flota Gdynia
01504 A WERONIKA MUNDT  2003 Flota Gdynia
00507 B Michalina Demska 1996 Laguna Toruń
00512 B Mateusz Michalski 1996 Laguna Toruń
00547 B Jakub Górny 1996 Laguna Toruń
00710 B Weronika Kozankiewicz 1999 Laguna Toruń
00848 B Agata Jagielska 1999 Laguna Toruń
00861 B Daria Rękawek 1999 Laguna Toruń
00863 B Patryk Sakerski 1999 Laguna Toruń
00888 B Natalia Rumocka 1999 Laguna Toruń
00989 B Maciej Modrzyński  2000 Laguna Toruń
00991 B Karolina Szpejna 2000 Laguna Toruń
00992   Tymon Twardoń 2000 Laguna Toruń
01119 B Jagna Szalkowska 2001 Laguna Toruń
01120 B Piotr Danicki  2001 Laguna Toruń
01165   Szymon Siódmiak  2002 Laguna Toruń
01168   Zofia Lewandowska 2001 Laguna Toruń
01169   Agata Gronowska 2003 Laguna Toruń
01172 B Zuzanna Demska 2002 Laguna Toruń
01191   Wojciech Wrotek 2001 Laguna Toruń
01272   Maksym Sadowski 2002 Laguna Toruń
01296   Mikołaj  Wiśniewski 2001 Laguna Toruń
01300   Julia Iwanowska 2004 Laguna Toruń
01318   Karolina Sierakowska 2002 Laguna Toruń
01391   Daniel Mazurkiewicz 2004 Laguna Toruń
01474   Julia Kalinowska 2003 Laguna Toruń
01475   Barbara Marcinkowska 2003 Laguna Toruń
01476   Jakub Paul 2002 Laguna Toruń
01477   Marceli Warszewski 2003 Laguna Toruń
01478   Oskar Raniszewski 2003 Laguna Toruń
01479   Maja Raniszewska 2005 Laguna Toruń
01480   Bartłomiej Piasecki 2003 Laguna Toruń
01481   Piotr Ciosek 2004 Laguna Toruń
01482   Jolanta Siódmiak    Laguna Toruń
01483   Adrianna Chodór 2004 Laguna Toruń
01484   Franciszek Kotas 2003 Laguna Toruń
01485   Filip Orciuch 2006 Laguna Toruń
01486   Konrad Dąbrowski 2004 Laguna Toruń
01495 B Tomasz Krzyśpiak 1994 Laguna Toruń
01506   Maria Rumianek 2004 Laguna Toruń
00601 A Martyna  Burak 1997 Laguna Toruń
01509   Michał Dramiński 1999 Lotos Olsztyn
01510   KAROLINA DRYL 1999 Lotos Olsztyn
01511   MICHALINA WIKIEL 2003 Lotos Olsztyn
01080   Magdalena MAJEWSKA 2002 Manta Kościerzyna
01082   Jan Jakubowski 2001 Manta Kościerzyna
01086   Robert Jakubowski 1998 Manta Kościerzyna
01089   Szymon Kropidłowski 2002 Manta Kościerzyna
01090   Nikodem Mierski 2002 Manta Kościerzyna
01094   Agata Młyńska 2002 Manta Kościerzyna
01095   Nadia Dopierała 2003 Manta Kościerzyna
01097   Kordian Zalewski 2003 Manta Kościerzyna
01098   Michał  Pietruk 2003 Manta Kościerzyna
01100   Wiktoria Szwichtenberg 2003 Manta Kościerzyna
01101   MARCIN Majewski 2003 Manta Kościerzyna
01103   Martyna Daft 2001 Manta Kościerzyna
01108   Natalia Majewska 2000 Manta Kościerzyna
01149   Mateusz Pepliński 1996 Manta Kościerzyna
01154   Magda  Stoltmann 2001 Manta Kościerzyna
01155   Maciej Rogoźiński 2003 Manta Kościerzyna
01162   Julia Brzozowska 2000 Manta Kościerzyna
01163   Marcin Łukowicz 2000 Manta Kościerzyna
01173   Alicja Cyrzan 2000 Manta Kościerzyna
01221   Maja Bachewicz 2004 Manta Kościerzyna
01222   Jakub Pałkowski 2004 Manta Kościerzyna
01223   Julia Kiedrowska 2002 Manta Kościerzyna
01224   Neli Wanta 2003 Manta Kościerzyna
01287   Julia Gralka 1999 Manta Kościerzyna
01288   Elżbieta Mielewczyk 1999 Manta Kościerzyna
01301   Julia Greń 2004 Manta Kościerzyna
01302   Amelia Załucka 2004 Manta Kościerzyna
01304   Michalina Kreft 2002 Manta Kościerzyna
01305   Wiktoria Szalewska 2002 Manta Kościerzyna
01307   Michał Koliński 2003 Manta Kościerzyna
01308   Stanisław Grochal 2003 Manta Kościerzyna
01414   Pola Hennig 2004 Manta Kościerzyna
01415   Oliwia Klasa 2004 Manta Kościerzyna
01416   Natalia Maciak 2003 Manta Kościerzyna
01417   Kinga Klasa 2007 Manta Kościerzyna
01418   Wiktoria Kryzel 2004 Manta Kościerzyna
01419   Julia Przewodowska 2004 Manta Kościerzyna
01420   Wiktoria Rogowska 2005 Manta Kościerzyna
01421   Emilia Czajkowska 2004 Manta Kościerzyna
01422   Zofia Cichosz 2001 Manta Kościerzyna
01423   Eliana Szulta 2002 Manta Kościerzyna
01424   Szymon Kryzel 2001 Manta Kościerzyna
01425   Agata Wejer 1999 Manta Kościerzyna
01426   Konrad Etmański 2003 Manta Kościerzyna
01427   Damian Kutela 2003 Manta Kościerzyna
01428   Helena Milisiewicz 2004 Manta Kościerzyna
01429   Milena Rumpczyk 2005 Manta Kościerzyna
01430   Weronika Gierszewska 2000 Manta Kościerzyna
01431   Marta Majewska 2000 Manta Kościerzyna
01487 A Franciszek Bystroń 2004 Manta Kościerzyna
01488 A Liliana Jelińska 2004 Manta Kościerzyna
01489 A Maciej Czajkowski 2007 Manta Kościerzyna
01490   Karolina Kleinschmidt 2000 Manta Kościerzyna
00137 A Jędrzej Szwaracki 1996 MKP Gdańsk
01066 C Mateusz Szczepankiewicz 1996 MKP Gdańsk
01226 A Paweł Frączek 1998 MKP Gdańsk
01276 A Przemysław Gorczyca 1990 MKP Gdańsk
01473 A Andrzej Szołoch 1996 MKP Gdańsk
00171 B ŁUKASZ CZAJKA 1992 Nautilus Jastrzębie
00188 B ADRIAN MICHALAK 1994 Nautilus Jastrzębie
00219 B OLGA NIEDZIELSKA 1995 Nautilus Jastrzębie
00234 A Krystian Obracaj 1994 Nautilus Jastrzębie
00256 B PATRYK WOŹNIAK 1996 Nautilus Jastrzębie
00571 B JAKUB DYRSZKA 1997 Nautilus Jastrzębie
00630 B SEBASTIAN NALEPKA 1996 Nautilus Jastrzębie
00631 B KAMIL KERN 1997 Nautilus Jastrzębie
00632 A DOMINIKA KERN 1998 Nautilus Jastrzębie
00720 B BARTŁOMIEJ GIBA 1999 Nautilus Jastrzębie
00724 A MICHAŁ WIECZOREK 1996 Nautilus Jastrzębie
00726 A ALEKSANDRA ŁOTECKA 2000 Nautilus Jastrzębie
00727 B AMELIA PISARCZYK 1998 Nautilus Jastrzębie
00876 B OLIWIA LEONIUK 1999 Nautilus Jastrzębie
00878 B HUBERT DYRSZKA 2003 Nautilus Jastrzębie
00884 B EDYTA KUCZAJ 2000 Nautilus Jastrzębie
01039 B DANIEL RACHUNA 1999 Nautilus Jastrzębie
01040 B ZUZANNA RZEPKA 2001 Nautilus Jastrzębie
01041 B KRYSTIAN ALBRECHT 2002 Nautilus Jastrzębie
01112 B MARTYNA ŚCIANA 2001 Nautilus Jastrzębie
01126 B KLAUDIA GORYS 2001 Nautilus Jastrzębie
01127 B ALEKSANDRA KASPEREK 1998 Nautilus Jastrzębie
01143 A FILIP GIBA 2004 Nautilus Jastrzębie
01203   B Jakub Kosmowski 2001 Nautilus Jastrzębie
01205 A Lilianna Nierobiś 2002 Nautilus Jastrzębie
01206   A Łukasz Majda 2004 Nautilus Jastrzębie
01207   A Magdalena Gorys 2004 Nautilus Jastrzębie
01208   B Rafał Granat 2002 Nautilus Jastrzębie
01213  A Balbina Sikora 2004 Nautilus Jastrzębie
01216  B Martyna Gajór 2002 Nautilus Jastrzębie
01218 A Emilia Pacyna 2004 Nautilus Jastrzębie
01219 B Stefania Kliszewska 2002 Nautilus Jastrzębie
01220 B Paula Biesiada 2001 Nautilus Jastrzębie
01233 B Błażej Gałkowski 2001 Nautilus Jastrzębie
01353 A DAMIAN FILIPCZAK 1999 Nautilus Jastrzębie
01354 A NATALIA  ULBRYCHT 2003 Nautilus Jastrzębie
01355 A KAJETAN  WIŚNIEWSKI 2003 Nautilus Jastrzębie
01357 A JAKUB PELACZYK 2005 Nautilus Jastrzębie
01366 A Magdalena Brychcy 2003 Nautilus Jastrzębie
01450   Łukasz Siennicki 2003 Nautilus Jastrzębie
01451   Błażej Łabędź 2001 Nautilus Jastrzębie
01452   Marta Dziura 2003 Nautilus Jastrzębie
01453   Sonia Kiliszewska 2006 Nautilus Jastrzębie
01454   Tatiana Oszkiel 2006 Nautilus Jastrzębie
01455   Wiktoria Oszkiel 2004 Nautilus Jastrzębie
01456   Agata Kaproń   Nautilus Jastrzębie
01457   Adrian Dulewicz 2004 Nautilus Jastrzębie
01458   Patryk Czarnowski 2004 Nautilus Jastrzębie
01459   Jakub Szajter 2005 Nautilus Jastrzębie
00100 C ANNA DRESLERSKA 1994 Neptun Gdańsk
00596 C DAMIAN KIRYLUK 1998 Neptun Gdańsk
00696 A WIKTORIA LENARCZYK 1998 Neptun Gdańsk
00749 A FRANCISZEK LENARCZYK 2001 Neptun Gdańsk
01065 C KAMIL PRZYBYSZEWSKI 1997 Neptun Gdańsk
01158 A ALEKSANDER ORZĘCKI 2005 Neptun Gdańsk
01159 A JULIA ORZĘCKA 2002 Neptun Gdańsk
01160 A HANNA MORAWSKA 2000 Neptun Gdańsk
01280 A RYSZARD DULNIAK 2004 Neptun Gdańsk
01394 A ROMAN SAWICKI 2000 Neptun Gdańsk
01395 A BOGUMIŁA SAWICKA 2002 Neptun Gdańsk
01464 A KAROL KOMOROWSKI 2002 Neptun Gdańsk
01465 C WOJTEK KOMOROWSKI 2000 Neptun Gdańsk
01466 A IGA SOBEK 2006 Neptun Gdańsk
01467 A KINGA MICHALAK 2004 Neptun Gdańsk
01468 A BARBARA MORAWSKA 2004 Neptun Gdańsk
01469 A MICHAŁ MITORAJ 2004 Neptun Gdańsk
01505 A SEBASTIAN ROZEGNAŁ 2001 Neptun Gdańsk
01529   Katarzyna Truszczyńska 1990 Toruńczyk Toruń
01530   Mateusz  Szurmiej 1985 Toruńczyk Toruń
01528   Sonia  Bochyńska   Toruńczyk Toruń
01413 A Michał  Guba 1993 Toruńczyk Toruń
01412 A Adam Guba 1996 Toruńczyk Toruń
01531 A Maciej Rudziński 1992 Toruńczyk Toruń
01532 A Miłosz Mikicin 1993 Toruńczyk Toruń
01533 A Przemysław Puławski 1993 Toruńczyk Toruń
01534 A Mieszko Palmi-Kukiełko 1993 Toruńczyk Toruń
01411 A Mateusz Grula 1993 Toruńczyk Toruń
01535 A Mirela Olczak 1993 Toruńczyk Toruń
01536 A Daniel Szotkowski 1992 Toruńczyk Toruń
01537 A Daniel Biś 1995 Toruńczyk Toruń
01538 A Joanna Dembska 1995 Toruńczyk Toruń
01541 A Mateusz Chaba 1996 Toruńczyk Toruń
01542 A Kamil Kołosowski 1993 Toruńczyk Toruń
01242 A Wiktor Trylski 2003 Tri-Team Rumia
01244 A Julia Bąkowska 2001 Tri-Team Rumia
01251 A Bartosz Świątek 2002 Tri-Team Rumia
00107 C BARTOSZ KEMPA 1988 UKS Rekin Wrocław
00657 C STANISŁAW PAWLISZYN 1995 UKS Rekin Wrocław
00684 C JAKUB KŁOSIŃSKI 1992 UKS Rekin Wrocław
00742 B MATYLDA JOPP 1999 UKS Rekin Wrocław
00750 C KRZYSZTOF PAJĄK 1996 UKS Rekin Wrocław
00890 C AGNIESZKA STACHOWIAK 1998 UKS Rekin Wrocław
01002 B MARCIN CZERNOW 2000 UKS Rekin Wrocław
01004 B BEATA DOŁĘGA 1995 UKS Rekin Wrocław
01068 B ALICJA CHOMIK 1997 UKS Rekin Wrocław
01069 B NATALIA KLOC 2001 UKS Rekin Wrocław
01171 A Rafał Siwicki 2002 UKS Rekin Wrocław
01442 A Aleksandra Chomik 2003 UKS Rekin Wrocław
01443 A Zuzanna Daniłowicz 2002 UKS Rekin Wrocław
01444 A Dominik Frankowski 2000 UKS Rekin Wrocław
01445 A Adrian Kalman 2003 UKS Rekin Wrocław
01446 B Nikola Bilińska 2005 UKS Rekin Wrocław
01447 A Michał Owsiany 2002 UKS Rekin Wrocław
01448 A Amelia Waśniewska 2002 UKS Rekin Wrocław
01449 A Martyna Więcek 2002 UKS Rekin Wrocław
01512 A Oliwier Gawron 2003 UKS Rekin Wrocław
01513 A Anna Kantorska 1997 UKS Rekin Wrocław
01525 A Zuzanna Sobiesińska 2001 UKS Siódemka Brodnica
01526 A Oliwia Nawacka 2001 UKS Siódemka Brodnica
01527 A Klaudia Szmidt 2001 UKS Siódemka Brodnica
00583 B Waldemar  Krakowiak 1998 WKS Poznań
00588 B Kacper Prech 1997 WKS Poznań
00591 B Dawid Senftleben 1997 WKS Poznań
00683 C Elżbieta Krakowiak 1969 WKS Poznań
00824 B Wiktor Muszyński 2001 WKS Poznań
01014 B Julia Wasilewicz 2000 WKS Poznań
01197 A Zofia Leszczyńska 2000 WKS Poznań
01200 A Zuzanna Wieczorek 2005 WKS Poznań
01291 C Bartosz Wasilewicz 2007 WKS Poznań
01491   Dominik Makowski 2003 WKS Poznań
01492   Kacper Biernacki 1998 WKS Poznań
01084 A SZYMON CICHOSZ 1999 WOPR Kościerzyna
01085 A KLAUDIA CICHOSZ 2000 WOPR Kościerzyna
01299 A CYPRIAN STENZEL 2001 WOPR Kościerzyna
01087  A BEATA NOSEK 1998 WOPR Kościerzyna
01507 A PATRYCJA KREFT   WOPR Kościerzyna
01508 A KORDIAN STENZEL   WOPR Kościerzyna

 

  •  

 

 

 

 

 

 

 

 lista zawodników 2014

p.

Aktualna
licen.

Nazwisko i imie

M/K

Rocz.

Kat.

Klub

Składka
zawodnika

Składka
klubowa

Typ
licencji

Lic.
CMAS

1

01237 

BACKIEL MAGDALENA

1997 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

2

01371 

BIELENICA PIOTR

2005 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

3

01372 

BISZEWSKA GABRIELA

2005 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

4

01238 

CHOMICZ RAFAŁ

1990 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

5

01373 

DŹWILEWSKA ALEKSANDRA

2001 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

6

01374 

DŹWILEWSKA DARIA

2005 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

7

01239 

FIDLER PIOTR

1985 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

8

01375 

HATALSKA NATALIA

2003 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

9

01376 

KARAŚ ALEKSANDRA

2000 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

10

01236 

KASPRZAK WIKTORIA

1999 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

11

01377 

KOSAKOWSKA DOMINIKA

2006 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

12

01279 

KUJAWSKI WOJCIECH

1969 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

13

01396 

ŁAPUCKA EWA

2004 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

14

01378 

MASALSKI PAWEŁ

2002 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

15

01368 

MITIN DANIEL

2000 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

16

01379 

MITIN MATEUSZ

2001 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

17

01380 

OMILAN ANNA MARIA

2000 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

18

01235 

PŁAZIŃSKA WIKTORIA

2001 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

19

01283 

RATUSZNY ŁUKASZ

1992 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

20

01381 

SIENKIEWICZ MIŁOSZ

2005 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

21

01240 

SIENKIEWICZ WERONIKA

2000 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

22

01382 

SZMYT FILIP

2004 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

23

01282 

ULIKOWSKA ADRIANNA

1995 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

24

01281 

ULIKOWSKA SYLWIA

1997 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

25

01234 

ULIKOWSKA WERONIKA WIKTORIA

1999 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

26

01383 

WIELOCH IGOR

2005 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

27

01384 

WOJCIECHOWSKA MARCELA

1998 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

28

01232 

WRÓBLEWSKI-KLIMASZEWSKI HUBERT

1996 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

29

01385 

WYSOCKI ADAM

2002 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

30

01386 

ZANIEWSKI NATANIEL

2001 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

31

01387 

ZAWADA DOMINIK FRANCISZEK

1997 

Amfiprion Olecko 

Jest  

Jest  

 

lp.

Aktualna
licen.

Nazwisko i imie

M/K

Rocz.

Kat.

Klub

Składka
zawodnika

Składka
klubowa

Typ
licencji

Lic.
CMAS

1

01359 

BERNADY MACIEJ

1998 

Aquaruis Bełchatów 

Jest  

Jest  

CMAS

2

01358 

JANUS JACEK

1975 

Aquaruis Bełchatów 

Jest  

Jest  

CMAS

lp.

Aktualna
licen.

Nazwisko i imie

M/K

Rocz.

Kat.

Klub

Składka
zawodnika

Składka
klubowa

Typ
licencji

Lic.
CMAS

1

01181 

BORUS MIKOŁAJ

2001 

W.M. Bars Gorzów Wlkp. 

Jest  

Jest  

 

2

01026 

CHOJNOWSKI PAWEŁ

1995 

W.M. Bars Gorzów Wlkp. 

Jest  

Jest  

CMAS

3

00977 

DUDA IGOR

2004 

W.M. Bars Gorzów Wlkp. 

Jest  

Jest  

 

4

01046 

GRZEŚKOWIAK JAKUB

2000 

W.M. Bars Gorzów Wlkp. 

Jest  

Jest  

CMAS

5

00826 

KARPISZ BARTŁOMIEJ

1993 

W.M. Bars Gorzów Wlkp. 

Jest  

Jest  

CMAS

6

00968 

KARPISZ JĘDRZEJ

1999 

W.M. Bars Gorzów Wlkp. 

Jest  

Jest  

CMAS

7

01289 

KOŁOSOWSKA BARBARA

2000 

W.M. Bars Gorzów Wlkp. 

Jest  

Jest  

 

8

00941 

KRUSZCZYŃSKA JULIA

1999 

W.M. Bars Gorzów Wlkp. 

Jest  

Jest  

 

9

01027 

LESZCZYŃSKI BARTOSZ

1997 

W.M. Bars Gorzów Wlkp. 

Jest  

Jest  

CMAS

10

00940 

MOSIĘŻNY MATEUSZ

1992 

W.M. Bars Gorzów Wlkp. 

Jest  

Jest  

 

11

01290 

NIR MAGDALENA

2000 

W.M. Bars Gorzów Wlkp. 

Jest  

Jest  

 

12

00933 

NIR MAŁGORZATA

1997 

W.M. Bars Gorzów Wlkp. 

Jest  

Jest  

CMAS

13

01049 

NOWAK JAKUB

2001 

W.M. Bars Gorzów Wlkp. 

Jest  

Jest  

 

14

01047 

PAWLACZYK NATALIA

1997 

W.M. Bars Gorzów Wlkp. 

Jest  

Jest  

 

15

00976 

RADZEWICZ JĘDRZEJ

2001 

W.M. Bars Gorzów Wlkp. 

Jest  

Jest  

CMAS

16

01182 

SZYMAŃSKA ANNA

1999 

W.M. Bars Gorzów Wlkp. 

Jest  

Jest  

CMAS

lp.

Aktualna
licen.

Nazwisko i imie

M/K

Rocz.

Kat.

Klub

Składka
zawodnika

Składka
klubowa

Typ
licencji

Lic.
CMAS

1

00923 

BOROWCZYK OSKAR

1996 

UKS City Zen Poznań 

Jest  

Jest  

CMAS

2

00585 

PRENTKA WERONIKA

1997 

UKS City Zen Poznań 

Jest  

Jest  

CMAS

3

00591 

SENFTLEBEN DAWID

1997 

UKS City Zen Poznań 

Jest  

Jest  

CMAS

lp.

Aktualna
licen.

Nazwisko i imie

M/K

Rocz.

Kat.

Klub

Składka
zawodnika

Składka
klubowa

Typ
licencji

Lic.
CMAS

1

00347 

BOJAŃSKI KACPER

1995 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

 

2

00982 

BOROWIAK GRACJAN

2000 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

 

3

00916 

CZARNOLEWSKA ANNA

1997 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

CMAS

4

01134 

CZARNOLEWSKA MAJA

2002 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

 

5

01347 

CZARNOLEWSKI MIŁOSZ

2003 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

 

6

00907 

GIL ADAM

1998 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

CMAS

7

01253 

HUMERCZYK MARTA

2002 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

 

8

01257 

JESIOŁOWSKA INEZ

2004 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

 

9

01210 

JESIOŁOWSKI OLIWIER

2003 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

 

10

01315 

KAMIŃSKA ZUZANNA

2003 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

 

11

01132 

KLONOWSKA JULIA

2000 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

CMAS

12

01115 

ŁAGOWNIK MARTA

1995 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

CMAS

13

00919 

MAŁACHOWSKA JULIA

1999 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

CMAS

14

00920 

MAŁACHOWSKA KINGA

1999 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

CMAS

15

01256 

MAŁACHOWSKI ADRIAN

2002 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

 

16

01364 

MAŁKOWSKI SZYMON

2003 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

 

17

01348 

MATKOWSKI KONRAD

2002 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

 

18

00908 

NOWAK FILIP

1997 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

CMAS

19

01135 

NOWAK JULIA

2001 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

 

20

01362 

NOWAK TYMOTEUSZ

1999 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

 

21

01255 

PIECHOCKA SYLWANA

2002 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

 

22

01130 

PIŁKA PIOTR

2001 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

 

23

01316 

PIOSIK ELIZA

2003 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

 

24

00913 

PISAREK KATARZYNA

1998 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

 

25

00981 

RETTIG AGATA

2000 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

CMAS

26

01363 

SAŁATA ADAM

2002 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

 

27

00337 

SMARUJ BARTOSZ

1981 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

CMAS

28

00341 

SMARUJ MARIUSZ

1989 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

 

29

01258 

STASZEWSKA POLA

2003 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

 

30

01349 

WIŚNIEWSKI FILIP

2004 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

 

31

00946 

WIŚNIEWSKI KACPER

2000 

UKS Delfinek Chodzież 

Jest  

Jest  

CMAS

lp.

Aktualna
licen.

Nazwisko i imie

M/K

Rocz.

Kat.

Klub

Składka
zawodnika

Składka
klubowa

Typ
licencji

Lic.
CMAS

1

00962 

DOBECKI JAKUB

1999 

Delfin Inowrocław 

Jest  

Jest  

 

2

00963 

DOBECKI MIKOŁAJ

2000 

Delfin Inowrocław 

Jest  

Jest  

 

3

01346 

KARCZEWSKI NORBERT

1998 

Delfin Inowrocław 

Jest  

Jest  

 

4

00965 

RUSZTYK JAKUB

1997 

Delfin Inowrocław 

Jest  

Jest  

 

lp.

Aktualna
licen.

Nazwisko i imie

M/K

Rocz.

Kat.

Klub

Składka
zawodnika

Składka
klubowa

Typ
licencji

Lic.
CMAS

1

01078 

ANDRULEWICZ MAŁGORZATA

1997 

MKP Flota Gdynia Oddział PTTK MW 

Jest  

Jest  

 

2

01314 

BIELSKI KACPER

2001 

MKP Flota Gdynia Oddział PTTK MW 

Jest  

Jest  

 

3

01076 

DAJNOWIEC KACPER

1998 

MKP Flota Gdynia Oddział PTTK MW 

Jest  

Jest  

 

4

01350 

JANICKI JAKUB

2002 

MKP Flota Gdynia Oddział PTTK MW 

Jest  

Jest  

 

5

00011 

JAWORSKI MICHAŁ

1994 

MKP Flota Gdynia Oddział PTTK MW 

Jest  

Jest  

CMAS

6

00761 

KREFT EWA ANNA

1999 

MKP Flota Gdynia Oddział PTTK MW 

Jest  

Jest  

 

7

01184 

KUBIK AGATA

2001 

MKP Flota Gdynia Oddział PTTK MW 

Jest  

Jest  

 

8

01351 

KUROWSKA WERONIKA

2000 

MKP Flota Gdynia Oddział PTTK MW 

Jest  

Jest  

 

9

01310 

LIBICH PATRYCJA

2001 

MKP Flota Gdynia Oddział PTTK MW 

Jest  

Jest  

 

10

00935 

MARUSZAK DAWID

2000 

MKP Flota Gdynia Oddział PTTK MW 

Jest  

Jest  

 

11

01185 

MARUSZAK WIKTORIA

2004 

MKP Flota Gdynia Oddział PTTK MW 

Jest  

Jest  

 

12

01202 

ORŁOWSKI TYMON

2002 

MKP Flota Gdynia Oddział PTTK MW 

Jest  

Jest  

 

13

01311 

PĘKALA AGNIESZKA

1997 

MKP Flota Gdynia Oddział PTTK MW 

Jest  

Jest  

 

14

00739 

SZYMAŃSKI ADAM

1997 

MKP Flota Gdynia Oddział PTTK MW 

Jest  

Jest  

 

15

01313 

SZYSZKO MACIEJ

2000 

MKP Flota Gdynia Oddział PTTK MW 

Jest  

Jest  

 

16

00806 

ZIĘBA DOMINIK

1995 

MKP Flota Gdynia Oddział PTTK MW 

Jest  

Jest  

 

 17

01501

 DYŚ MARIA

K

2006

 

MKP Flota Gdynia Oddział PTTK MW

Jest  

Jest

A

 

 18

01502

TUCZKO JULIAN

 M

 1999

 

MKP Flota Gdynia Oddział PTTK MW

Jest  

Jest

A

 

 19

01503

TUCZKO JAN

 M

 1997

 

 

MKP Flota Gdynia Oddział PTTK MW

Jest  

Jest

A

 

20

01504

MUNDT WERONIKA

 K

2003

 

MKP Flota Gdynia Oddział PTTK MW

Jest

Jest

A

 

lp.

Aktualna
licen.

Nazwisko i imie

M/K

Rocz.

Kat.

Klub

Składka
zawodnika

Składka
klubowa

Typ
licencji

Lic.
CMAS

1

01360 

BEGER MATEUSZ

1994 

Bałtyckie Foki Gdańsk 

Jest  

Jest  

CMAS

2

01320 

BESZCZYŃSKI JAKUB

1982 

Bałtyckie Foki Gdańsk 

Jest  

Jest  

CMAS

3

01321 

BORCOWSKI MARCIN

1973 

Bałtyckie Foki Gdańsk 

Jest  

Jest  

CMAS

4

01322 

BRYŁA JAROSŁAW

1969 

Bałtyckie Foki Gdańsk 

Jest  

Jest  

CMAS

5

01324 

CIARKA KAMIL

1990 

Bałtyckie Foki Gdańsk 

Jest  

Jest  

CMAS

6

01325 

CZERNIELEWSKI MAREK

1971 

Bałtyckie Foki Gdańsk 

Jest  

Jest  

CMAS

7

01327 

GLEBOW KRZYSZTOF

1973 

Bałtyckie Foki Gdańsk 

Jest  

Jest  

CMAS

8

01329 

GŁUSZEK JOANNA

1986 

Bałtyckie Foki Gdańsk 

Jest  

Jest  

CMAS

9

01331 

KACZOR TOMASZ

1983 

Bałtyckie Foki Gdańsk 

Jest  

Jest  

CMAS

10

01337 

MEHRING RADOSŁAW

1993 

Bałtyckie Foki Gdańsk 

Jest  

Jest  

CMAS

11

01338 

NAWROCKI PRZEMYSŁAW

1979 

Bałtyckie Foki Gdańsk 

Jest  

Jest  

CMAS

12

01330 

OCZKI JAROSŁAW

1972 

Bałtyckie Foki Gdańsk 

Jest  

Jest  

CMAS

13

01340 

OLSZEWSKI MARCIN

1974 

Bałtyckie Foki Gdańsk 

Jest  

Jest  

CMAS

14

01339 

OLSZEWSKI MICHAŁ

1979 

Bałtyckie Foki Gdańsk 

Jest  

Jest  

CMAS

15

01341 

SERAFINOWICZ ALICJA

1985 

Bałtyckie Foki Gdańsk 

Jest  

Jest  

CMAS

16

01334 

SIDOR-BORCOWSKA AGATA

1976 

Bałtyckie Foki Gdańsk 

Jest  

Jest  

CMAS

17

01342 

SMOLEŃ KONRAD

1956 

Bałtyckie Foki Gdańsk 

Jest  

Jest  

CMAS

18

01343 

SZAWAREJKO MACIEJ

1971 

Bałtyckie Foki Gdańsk 

Jest  

Jest  

CMAS

19

01361 

SZOCIK KATARZYNA

1985 

Bałtyckie Foki Gdańsk 

Jest  

Jest  

CMAS

20

01344 

TRUSZCZYŃSKI MICHAŁ

1977 

Bałtyckie Foki Gdańsk 

Jest  

Jest  

CMAS

21

01345 

ŻYCKI OSKAR

1976 

Bałtyckie Foki Gdańsk 

Jest  

Jest  

CMAS

lp.

Aktualna
licen.

Nazwisko i imie

M/K

Rocz.

Kat.

Klub

Składka
zawodnika

Składka
klubowa

Typ
licencji

Lic.
CMAS

1

01041 

ALBRECHT KRYSTIAN

2002 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

2

01220 

BIESIADA PAULA

2001 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

3

01366 

BRYCHCY MAGDALENA

2003 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

4

00171 

CZAJKA ŁUKASZ

1992 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

CMAS

5

00878 

DYRSZKA HUBERT

2003 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

6

00571 

DYRSZKA JAKUB

1997 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

CMAS

7

01353 

FILIPCZYK DAMIAN

1999 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

8

01393 

FRENKE MAŁGORZATA

1994 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

9

01216 

GAJÓR MARTYNA

2002 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

10

01233 

GAŁKOWSKI BŁAŻEJ

2001 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

11

00720 

GIBA BARTŁOMIEJ

1999 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

CMAS

12

01143 

GIBA FILIP

2004 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

13

01126 

GORYS KLAUDIA

2001 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

CMAS

14

01207 

GORYS MAGDALENA

2004 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

15

01208 

GRANAT RAFAŁ

2002 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

16

01356 

KAPEK KONRAD

2004 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

17

01127 

KASPEREK ALEKSANDRA

1998 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

CMAS

18

00632 

KERN DOMINIKA

1998 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

CMAS

19

00631 

KERN KAMIL

1997 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

CMAS

20

01405 

KILISZEWSKA SONIA

2006 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

21

01219 

KILISZEWSKA STEFANIA

2002 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

22

01367 

KOGUCIUK KAROL

1999 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

23

01203 

KOSMOWSKI JAKUB

2001 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

24

00884 

KUCZAJ EDYTA

2000 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

25

00876 

LEONIUK OLIWIA

1999 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

26

00726 

ŁOTECKA ALEKSANDRA

2000 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

CMAS

27

01206 

MAJDA ŁUKASZ

2004 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

28

00188 

MICHALAK ADRIAN

1994 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

CMAS

29

00630 

NALEPKA SEBASTIAN

1996 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

CMAS

30

00219 

NIEDZIELSKA OLGA

1995 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

CMAS

31

01205 

NIEROBIŚ LILIANNA

2002 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

32

00234 

OBRACAJ KRYSTIAN

1994 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

CMAS

33

00548 

OSIADACZ ANNA

1997 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

CMAS

34

01270 

OŚLIZŁO JULIA

2001 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

35

01218 

PACYNA EMILIA

2004 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

36

00233 

PALUCH SZYMON

1995 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

CMAS

37

01357 

PELACZYK JAKUB

2005 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

38

00727 

PISARCZYK AMELIA

1998 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

CMAS

39

00790 

PŁASKA WOJCIECH

1998 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

40

01039 

RACHUNA DANIEL

1999 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

CMAS

41

01214 

RACHUNA SYLWIA

2002 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

42

01040 

RZEPKA ZUZANNA

2001 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

CMAS

43

01213 

SIKORA BALBINA

2004 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

44

01112 

ŚCIANA MARTYNA

2001 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

45

01354 

ULBRYCHT NATALIA

2003 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

46

00204 

WDOWIAK SYLWIA

1996 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

47

00724 

WIECZOREK MICHAŁ

1996 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

CMAS

48

00270 

WINIARSKA ŻANETA

1999 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

49

01406 

WIŚNIEWSKA KAMILA

2002 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

50

01355 

WIŚNIEWSKI KAJETAN

2003 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

51

00877 

WITOMSKI MICHAŁ

1996 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

 

52

00256 

WOŹNIAK PATRYK

1996 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

CMAS

53

01404 

WYSMOLIŃSKA KATARZYNA

1999 

KS Nautilus Jastrzębie 

Jest  

Jest  

CMAS

lp.

Aktualna
licen.

Nazwisko i imie

M/K

Rocz.

Kat.

Klub

Składka
zawodnika

Składka
klubowa

Typ
licencji

Lic.
CMAS

1

00601 

BURAK MARTYNA

1997 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

CMAS

2

01120 

DANICKI PIOTR

2001 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

CMAS

3

00507 

DEMSKA MICHALINA

1996 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

CMAS

4

01172 

DEMSKA ZUZANNA

2002 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

5

00846 

GĄSOWSKA ALEKSANDRA

1999 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

6

00547 

GÓRNY JAKUB

1996 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

CMAS

7

01169 

GRONOWSKA AGATA

2003 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

8

01300 

IWANOWSKA JULIA

2004 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

9

00848 

JAGIELSKA AGATA

1999 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

CMAS

10

01167 

KACZOR MICHAŁ SŁAWOMIR

1999 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

11

01188 

KAWKA DAMIAN

1996 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

CMAS

12

01189 

KLARKOWSKA WIKTORIA

2000 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

13

00849 

KOWALSKI HUBERT

1999 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

14

00710 

KOZANKIEWICZ WERONIKA

1999 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

CMAS

15

01168 

LEWANDOWSKA ZOFIA

2001 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

16

01124 

ŁUKASZEWSKI SZYMON

1994 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

17

01391 

MAZURKIEWICZ DANIEL

2004 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

18

00512 

MICHALSKI MATEUSZ

1996 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

CMAS

19

00989 

MODRZYŃSKI MACIEJ

2000 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

CMAS

20

01166 

MRZYGŁÓD JULIA

2002 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

21

01123 

OLSZEWSKI KAROL

1998 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

22

BRAK 

PIASECKI BARTŁOMIEJ

2003 

Laguna 24 Toruń 

BRAK 

Jest  

 

23

00055 

PIECHOWIAK JAKUB

1991 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

24

01121 

PODGÓRSKA JOWITA

2000 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

25

01174 

POKWICKA MAŁGORZATA

2002 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

26

00861 

RĘKAWEK DARIA

1999 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

CMAS

27

00888 

RUMOCKA NATALIA

1999 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

28

01272 

SADOWSKI MAKSYM

2002 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

29

00863 

SAKERSKI PATRYK

1999 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

30

01318 

SIERAKOWSKA KAROLINA

2002 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

31

01165 

SIÓDMIAK SZYMON

2002 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

32

01119 

SZALKOWSKA JAGNA

2001 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

CMAS

33

00991 

SZPEJNA KAROLINA

2000 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

CMAS

34

00391 

TRUSZCZYŃSKA KATARZYNA

1990 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

CMAS

35

00992 

TWARDOŃ TYMON

2000 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

36

01296 

WIŚNIEWSKI MIKOŁAJ

2001 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

37

01191 

WROTEK WOJCIECH

2001 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

38

00506 

ZALEWSKA MARZENA

1996 

Laguna 24 Toruń 

Jest  

Jest  

 

lp.

Aktualna
licen.

Nazwisko i imie

M/K

Rocz.

Kat.

Klub

Składka
zawodnika

Składka
klubowa

Typ
licencji

Lic.
CMAS

1

01221 

BACHEWICZ MAJA

2004 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

2

01365 

BORZYSZKOWSKA DARIA

1998 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

3

01162 

BRZOZOWSKA JULIA

2000 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

4

01173 

CYRZAN ALICJA

2000 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

5

01103 

DAFT MARTYNA

2001 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

6

01095 

DOPIERAŁA NADIA

2003 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

7

01287 

GRALKA JULIA

1999 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

8

01301 

GREŃ JULIA

2004 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

9

01308 

GROCHAL STANISŁAW

2003 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

10

01082 

JAKUBOWSKI JAN

2001 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

11

01086 

JAKUBOWSKI ROBERT

1998 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

12

01223 

KIEDROWSKA JULIA

2002 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

13

01370 

KLEINSCHMIDT KAROLINA

2000 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

14

01307 

KOLIŃSKI MICHAŁ

2003 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

15

01304 

KREFT MICHALINA

2002 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

16

01105 

KROPIDŁOWSKA ALEKSANDRA

2001 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

17

01089 

KROPIDŁOWSKI SZYMON

2002 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

18

01163 

ŁUKOWICZ MARCIN

2000 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

19

01080 

MAJEWSKA MAGDALENA

2002 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

20

01108 

MAJEWSKA NATALIA

2000 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

21

01101 

MAJEWSKI MARCIN

2003 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

22

01288 

MIELEWCZYK ELŻBIETA

1999 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

23

01090 

MIERSKI NIKODEM

2002 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

24

01094 

MŁYŃSKA AGATA

2002 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

25

01309 

MOCZADŁO JULIAN

2003 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

26

01222 

PAŁKOWSKI JAKUB

2004 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

27

01149 

PEPLIŃSKI MATEUSZ

1996 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

28

01098 

PIETRUK MICHAŁ

2003 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

29

01155 

ROZGOŃSKI MACIEJ

2003 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

30

01154 

STOLTMANN MAGDA

2001 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

31

01305 

SZALEWSKA WIKTORIA

2002 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

32

01100 

SZWICHTENBERG WIKTORIA

2003 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

33

01224 

WANTA NELI

2003 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

34

01097 

ZALEWSKI KORDIAN

2003 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

35

01302 

ZAŁUCKA AMELIA

2004 

UKS PCM Manta Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

lp.

Aktualna
licen.

Nazwisko i imie

M/K

Rocz.

Kat.

Klub

Składka
zawodnika

Składka
klubowa

Typ
licencji

Lic.
CMAS

1

00769 

BALCEREK HUBERT

1999 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

CMAS

2

01260 

BARTKOWIAK PAULINA

2001 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

 

3

01055 

GOSTKOWSKA MARTA

2001 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

CMAS

4

00534 

JUSYPENKO MATEUSZ

1997 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

CMAS

5

01259 

KLEBBA RAFAŁ

2001 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

CMAS

6

01294 

KLIMCZUK MATEUSZ

2004 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

 

7

00774 

KOHNKE JULIA

1999 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

CMAS

8

01110 

KONKEL ROZALIA

2002 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

 

9

00773 

KONKEL WIKTORIA

1999 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

CMAS

10

01265 

KOWALCZYK IGOR

2005 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

 

11

01064 

MYSZKOWIAK KATARZYNA

2001 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

CMAS

12

01261 

OSSOWICKI JAN

2003 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

 

13

01264 

RUSAK ANNA

2002 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

 

14

01295 

RUSAK MAŁGORZATA

2002 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

 

15

01262 

SCHMIDT ZUZANNA

2003 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

 

16

00361 

SIERADZKI PATRYK

1991 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

 

17

01388 

SIKORA ALEKSANDER

 

 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

 

18

00779 

STRACHANOWSKA HELENA

1999 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

CMAS

19

00376 

STRUCK AGATA

1995 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

CMAS

20

01389 

SZOPA JAN

2001 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

 

21

01390 

SZOPA ZOFIA

2003 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

 

22

00778 

SZTANKIER JAKUB

1999 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

CMAS

23

00803 

WINSZCZYK PATRYK

2001 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

CMAS

24

01263 

WŁODARCZYK WERONIKA

2003 

Delfin Jastarnia 

Jest  

Jest  

 

lp.

Aktualna
licen.

Nazwisko i imie

M/K

Rocz.

Kat.

Klub

Składka
zawodnika

Składka
klubowa

Typ
licencji

Lic.
CMAS

1

01226 

FRĄCZEK PAWEŁ

1998 

Młodzieżowy K.P. Gdańsk 

Jest  

Jest  

 

2

01276 

GORCZYCA PRZEMYSŁAW

1990 

Młodzieżowy K.P. Gdańsk 

Jest  

Jest  

 

3

01227 

OLENDER KAROL

1996 

Młodzieżowy K.P. Gdańsk 

Jest  

Jest  

 

4

01402 

PALUSZKIEWICZ DAWID

1997 

Młodzieżowy K.P. Gdańsk 

Jest  

Jest  

 

5

01066 

SZCZEPANKIEWICZ MATEUSZ

1996 

Młodzieżowy K.P. Gdańsk 

Jest  

Jest  

 

6

00137 

SZWARACKI JĘDRZEJ

1996 

Młodzieżowy K.P. Gdańsk 

Jest  

Jest  

 

lp.

Aktualna
licen.

Nazwisko i imie

M/K

Rocz.

Kat.

Klub

Składka
zawodnika

Składka
klubowa

Typ
licencji

Lic.
CMAS

1

00100 

DRESLERSKA ANNA

1994 

Neptun Gdańsk 

Jest  

Jest  

 

2

01280 

DULNIAK RYSZARD

2004 

Neptun Gdańsk 

Jest  

Jest  

 

3

00785 

KALATA EMIL

1999 

Neptun Gdańsk 

Jest  

Jest  

 

4

00596 

KIRYLUK DAMIAN

1998 

Neptun Gdańsk 

Jest  

Jest  

 

5

00749 

LENARCZYK FRANCISZEK

2001 

Neptun Gdańsk 

Jest  

Jest  

 

6

00696 

LENARCZYK WIKTORIA

1997 

Neptun Gdańsk 

Jest  

Jest  

 

7

01160 

MORAWSKA HANNA

2000 

Neptun Gdańsk 

Jest  

Jest  

 

8

01159 

ORZĘCKA JULIA

2002 

Neptun Gdańsk 

Jest  

Jest  

 

9

01158 

ORZĘCKI ALEKSANDER

2005 

Neptun Gdańsk 

Jest  

Jest  

 

10

01065 

PRZYBYSZEWSKI KAMIL

1997 

Neptun Gdańsk 

Jest  

Jest  

 

11

01395 

SAWICKA BOGUMIŁA

2002 

Neptun Gdańsk 

Jest  

Jest  

 

12

01394 

SAWICKI ROMAN

2000 

Neptun Gdańsk 

Jest  

Jest  

 

13

01505

ROZEGNAŁ SEBASTIAN

M

2001

D

Neptun Gdańsk

Jest

Jest

A

 

lp.

Aktualna
licen.

Nazwisko i imie

M/K

Rocz.

Kat.

Klub

Składka
zawodnika

Składka
klubowa

Typ
licencji

Lic.
CMAS

1

01297 

FRĄCZEK MARTA

2002 

Orka Bytom 

Jest  

Jest  

 

2

00821 

GILNER DAWID

2002 

Orka Bytom 

Jest  

Jest  

 

3

01016 

KLOZA KAMIL

1999 

Orka Bytom 

Jest  

Jest  

 

4

00144 

KOT EWELINA

1988 

Orka Bytom 

Jest  

Jest  

 

5

00146 

KRZYŚPIAK TOMASZ

1994 

Orka Bytom 

Jest  

Jest  

CMAS

6

01175 

LIPICH SONIA

2002 

Orka Bytom 

Jest  

Jest  

 

7

01176 

PAWEŁCZYK SZYMON

2003 

Orka Bytom 

Jest  

Jest  

 

8

00996 

PAWEŁCZYK TYMON

2001 

Orka Bytom 

Jest  

Jest  

 

9

00999 

STUCHLIK NIKOLE

1999 

Orka Bytom 

Jest  

Jest  

 

10

01177 

SZPECIŃSKA MILENA

2002 

Orka Bytom 

Jest  

Jest  

 

11

01178 

SZPECIŃSKI DANIEL

1997 

Orka Bytom 

Jest  

Jest  

 

12

01179 

SZUMAL MARCIN

1999 

Orka Bytom 

Jest  

Jest  

 

13

01298 

TRELA OLIWIA

2002 

Orka Bytom 

Jest  

Jest  

 

14

00937 

WALIGÓRA PATRYCJA

1994 

Orka Bytom 

Jest  

Jest  

CMAS

lp.

Aktualna
licen.

Nazwisko i imie

M/K

Rocz.

Kat.

Klub

Składka
zawodnika

Składka
klubowa

Typ
licencji

Lic.
CMAS

1

01192 

BILIŃSKA NIKOLA

2005 

Rekin Wrocław 

Jest  

Jest  

 

2

01068 

CHOMIK ALICJA

1997 

Rekin Wrocław 

Jest  

Jest  

 

3

01002 

CZERNOW MARCIN

2000 

Rekin Wrocław 

Jest  

Jest  

 

4

01004 

DOŁĘGA BEATA

1995 

Rekin Wrocław 

Jest  

Jest  

 

5

00741 

FILIŃSKI MACIEJ

1995 

Rekin Wrocław 

Jest  

Jest  

 

6

01319 

GRABOWSKA MARTYNA

2002 

Rekin Wrocław 

Jest  

Jest  

 

7

00742 

JOPP MATYLDA

1999 

Rekin Wrocław 

Jest  

Jest  

CMAS

8

00107 

KEMPA BARTOSZ

1988 

Rekin Wrocław 

Jest  

Jest  

CMAS

9

01069 

KLOC NATALIA

2001 

Rekin Wrocław 

Jest  

Jest  

 

10

00684 

KŁOSIŃSKI JAKUB

1992 

Rekin Wrocław 

Jest  

Jest  

CMAS

11

01194 

OWSIANY MICHAŁ

2002 

Rekin Wrocław 

Jest  

Jest  

 

12

00750 

PAJĄK KRZYSZTOF

1996 

Rekin Wrocław 

Jest  

Jest  

 

13

00657 

PAWLISZYN STANISŁAW

1995 

Rekin Wrocław 

Jest  

Jest  

 

14

00129 

SARNA JOANNA

1996 

Rekin Wrocław 

Jest  

Jest  

CMAS

15

00130 

SARNA MARCIN

1993 

Rekin Wrocław 

Jest  

Jest  

CMAS

16

01171 

SIWICKI RAFAŁ

2002 

Rekin Wrocław 

Jest  

Jest  

 

17

00890 

STACHOWIAK AGNIESZKA

1998 

Rekin Wrocław 

Jest  

Jest  

CMAS

18

01072 

SZKOP KLAUDIA

2001 

Rekin Wrocław 

Jest  

Jest  

 

19

00843 

ŚLEDŹ JAKUB

1996 

Rekin Wrocław 

Jest  

Jest  

 

20

01195 

WAŚNIEWSKA AMELIA

2002 

Rekin Wrocław 

Jest  

Jest  

 

21

01196 

WIĘCEK MARTYNA

2002 

Rekin Wrocław 

Jest  

Jest  

 

lp.

Aktualna
licen.

Nazwisko i imie

M/K

Rocz.

Kat.

Klub

Składka
zawodnika

Składka
klubowa

Typ
licencji

Lic.
CMAS

1

01244 

BĄKOWSKA JULIA

2001 

UKS Tri -Team Rumia 

Jest  

Jest  

 

2

01243 

BIEDRAWA KONRAD

2002 

UKS Tri -Team Rumia 

Jest  

Jest  

 

3

01397 

BIELAWA DOMINIK

2002 

UKS Tri -Team Rumia 

Jest  

Jest  

 

4

01245 

BUCZYŃSKI PATRYK

2001 

UKS Tri -Team Rumia 

Jest  

Jest  

 

5

01248 

MAREK MARTYNA

2001 

UKS Tri -Team Rumia 

Jest  

Jest  

 

6

01398 

MARZEC MILAN

2003 

UKS Tri -Team Rumia 

Jest  

Jest  

 

7

01399 

MUSIŃSKI KACPER

2004 

UKS Tri -Team Rumia 

Jest  

Jest  

 

8

01249 

NIEMCZYK MARTA

2001 

UKS Tri -Team Rumia 

Jest  

Jest  

 

9

01250 

POSAŃSKA AGATA

2001 

UKS Tri -Team Rumia 

Jest  

Jest  

 

10

01400 

POSAŃSKA KAROLINA

2004 

UKS Tri -Team Rumia 

Jest  

Jest  

 

11

01401 

STEĆ OLIWIA

2004 

UKS Tri -Team Rumia 

Jest  

Jest  

 

12

01251 

ŚWIĄTEK BARTOSZ

2002 

UKS Tri -Team Rumia 

Jest  

Jest  

 

13

01242 

TRYLSKI WIKTOR

2003 

UKS Tri -Team Rumia 

Jest  

Jest  

 

lp.

Aktualna
licen.

Nazwisko i imie

M/K

Rocz.

Kat.

Klub

Składka
zawodnika

Składka
klubowa

Typ
licencji

Lic.
CMAS

1

01034 

FALBOGOWSKI MACIEJ

1999 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

 

2

01285 

FALBOGOWSKI MICHAŁ

2002 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

 

3

01286 

JUSKOWIAK JAKUB

2001 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

 

4

01292 

KALIŃSKA MARTA

2000 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

 

5

00683 

KRAKOWIAK ELŻBIETA

1969 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

 

6

00583 

KRAKOWIAK WALDEMAR

1998 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

CMAS

7

01197 

LESZCZYŃSKA ZOFIA

2000 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

 

8

01074 

ŁOWCZYK IGOR

1999 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

 

9

01293 

MALINOWSKA NATALIA

2006 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

 

10

00824 

MUSZYŃSKI WIKTOR

2001 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

 

11

00589 

PERZ ZUZANNA

1997 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

CMAS

12

01138 

PIECHOCKA ALICJA

2002 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

 

13

00796 

PILAWSKI MICHAŁ

2000 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

 

14

00949 

PÓŁTORAK MAKSYMILIAN

2001 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

 

15

00588 

PRECH KACPER

1997 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

 

16

00791 

SKRZYPCZAK WOJCIECH

1998 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

 

17

01284 

SMOLIŃSKA ANNA

2002 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

 

18

01392 

SOSIŃSKA ALEKSANDRA

1998 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

 

19

01128 

SOSIŃSKI BARTOSZ

2001 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

 

20

01291 

WASILEWICZ BARTOSZ

2007 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

 

21

01014 

WASILEWICZ JULIA

2000 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

 

22

00952 

WASILEWSKI ALEKSANDER

1999 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

 

23

01200 

WIECZOREK ZUZANNA

2005 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

 

24

00840 

ZWOLIŃSKA ANGELIKA

1996 

Termy Maltańskie & Fregata Sw. Poznań 

Jest  

Jest  

 

lp.

Aktualna
licen.

Nazwisko i imie

M/K

Rocz.

Kat.

Klub

Składka
zawodnika

Składka
klubowa

Typ
licencji

Lic.
CMAS

1

01085 

CICHOSZ KLAUDIA

2000 

Kościerskie WOPR Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

2

01084 

CICHOSZ SZYMON

1999 

Kościerskie WOPR Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

3

01087 

NOSEK BEATA

1998 

Kościerskie WOPR Kościerzyna 

Jest  

Jest  

 

4

01299 

STENZEL CYPRIAN

2001 

Kościerskie WOPR Kościerzyna 

Jest  

Jest